CS 2'de hile kullanmadığım halde oyundan yasaklandım

Daha fazla  
Daha bu sabah arkadaşlarla beraber oyun girdik herhangi bir şey yoktu ama akşam girmeye çalışınca fotoğraftaki gibi uyarı aldım. Asla ama asla hile kullanmadım Steam bu kararı neye göre verdi bilmiyorum ama oyunda geçirmiş olduğum 1500'ü geçik saatime ve onca çabaladığım rankın gitmesini istemiyorum bunu düzeltmenin bir yolu yok mu?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    112,7 KB · Görüntüleme: 53
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    41,2 KB · Görüntüleme: 58
Daha bu sabah arkadaşlarla beraber oyun girdik herhangi bir şey yoktu ama akşam girmeye çalışınca fotoğraftaki gibi uyarı aldım. Asla ama asla hile kullanmadım Steam bu kararı neye göre verdi bilmiyorum ama oyunda geçirmiş olduğum 1500'ü geçik saatime ve onca çabaladığım rankın gitmesini istemiyorum bunu düzeltmenin bir yolu yok mu?

Forumda çok konu açıldı bugün, sanırım genel bir sıkıntı Steam düzeltecektir diye düşünüyorum.

Oyuna dün gelen güncelleme bazı oyuncuların hatalı yasaklamalar almasına sebebiyet verdi. Şu an da hata düzeltildi ve hatalı yasaklama alan oyuncuların yasaklamaları geri alınıyor. Bu süreçte beklemeniz yeterli, Steam Destek'e ulaşmanıza gerek yok.
1701807360112.png

Steam Desteğe yazın.

Sonuç ne oldu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı