CS:GO ban sebepleri

ayasli

Hectopat
Merhabalar herkese. Daha önce bir konuda daha bahsetmiştim bundan. CS:GO oynarken her hafta haftalık ban yiyorum, sebepler ise genelde şöyle. "çok fazla takım arkadaşını attın.", "çok fazla atıldın.". Sabah çok fazla atılmaktan ban yedim mesela, internet kesintisi sebebiyle AFK kaldım ve atıldım. Uzun zamandır ilk defa atılmıştım üstelik ama "çok fazla atıldın." sebebiyle haftalık ban yedim. Sizce ne kadar mantıklı bu ban sistemi? Giderek CS'den soğuyorum ve Valorant'ın daha oynanılabilir olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Takımın suçu yok mu ? Takımı ben taşıyordum, gayet de saygılı bir üslup ile iletişim içindeydim. Neden attılar bilmiyorum, hem benim sorunum çok fazla atılmam sebebiyle ban yemem, halbuki yalnızca bir kez atıldım.
Yakın zaman içerisinde çok kez atılmışsınız ki ban yemişsiniz tek bir atılma ile ban yenmez.

Hocam yalan söylemiyorum, yalnızca bir kez atıldım son 1 ayda.
Zaten tek ban sebebi atılma değil bunu siz de biliyorsunuz son zamanlarda fazla takım arkadaşını oylama yoluyla atma, takım arkadaşlarına zarar verme, maçı terk etme (bağlantının kopması dahil), v.b. bunlarda ban yeme sebepleri.

Zaten tek ban sebebi atılma değil bunu siz de biliyorsunuz son zamanlarda fazla takım arkadaşını oylama yoluyla atma, takım arkadaşlarına zarar verme, maçı terk etme (bağlantının kopması dahil), v.b. bunlarda ban yeme sebepleri.
Hocam onların ban sebebi olmadığını söylemiyorum, ban yeme sebebimin çok fazla maçtan atılmak olarak yazıldığını söylüyorum. O da yalnızca bir kez oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı