CS:GO Haksız Overwatch Ban

Bu arada basit eğlenceden atınca bu oyun sunucusu sadece daha önce ceza almamış hesaplara izin verildigi için atıldınız dedi rekabetçiye girmeye çalışında bekleme süresindesin diyor.

Arkadaşlar bu ban basit eğlenceden çıktıktan sonra oldu ve oyunda augla bayağı kill almıştım ilk girdigimde acemi er rütbeler doluydu onların reportlamasıyla oldu sanırsam basit eglenceden dolayı yemiş olabilir miyim Owerwatch banı.
Overwatch de basit eğlence izlenmiyor ondan değildir mutlaka bir rekabetçi maçtan dolayıdır.

Ya arkadaşım. Ben CS:GO'yu 2014 senesinden beri oynarım. Son 4-5 senedir de smurf hesabım var 700 saat oynamışımdır onunla. Profilim yorum kısmına hileci yazanlarla dolu. Yemediğim team report kalmadı. Ben niye bir gün overwatch ban yemedim? Silverler yanlışlıkla report ediyor diye ban yenilecek olsa ben şimdiye kadar yüz kere ban yemiştim bu oyundan. Bildiğiniz hile açıp sonra da ağlıyorsunuz.

Ya arkadaşım. Ben CS:GO'yu 2014 senesinden beri oynarım. Son 4-5 senedir de smurf hesabım var 700 saat oynamışımdır onunla. Profilim yorum kısmına hileci yazanlarla dolu. Yemediğim Team report kalmadı. Ben niye bir gün Overwatch ban yemedim? Silver'ler yanlışlıkla report ediyor diye ban yenilecek olsa ben şimdiye kadar yüz kere ban yemiştim bu oyundan. Bildiğiniz hile açıp sonra da ağlıyorsunuz.

Yav bak hile kullanmadım diyorum inanmıyorsunuz.
Yav arkadaşlar çıldıracağım! Steam desteke yazdıgım mesaja cevap vermiş VAC açılmaz vb. demiş ben VAC yemedim nasıl anlarlar.

Moderatör arkadaşların aslında bu tür konulara artık izin vermemeleri gerekiyor. Bununla alakalı forumda yüzlerce konu vardır. Girip bakarsın incelersin sonra konu açarsın. Ayrıca hesabın 21 günlük ve oyun saatin yalnızca 31 saat. Geri kalan 41 saati AFK kalarak kasmışsın. Büyük ihtimalle bir ana hesabın var ve bu yan bedava hesaplarda hile yapıyorsun diye tahmin ediyorum. Elbette kendi düşüncem bakalım. Bakalım profilin VAC'a dönüşecek mi? :D

Geri
Yukarı