CS:GO Overwatch haksız ban

Maalesef Valve Overwatch uygulamasını neredeyse 5 yıldan fazla olacak kullanıcılara bırakmış durumda. Nova 1 ve üzeri 150 rekabetçi kazanmış tüm pre oyuncular Overwatch yapabiliyor. 5 sonucta aynı olduğu için van ban almışsınız. Destek birimine ulaşmaktan başka çareniz yok. VAC banı kaldırabilmek pek mümkün olmuyor.

5 değil 10 kişi izliyor demoyu yanlış bilgi yaymayalım. Ayrıca arkadaş VAC ban yememiş.

Neyi bekliyoruz hocam ne kadar bekliyoruz, saçma değil mi sence?
Hocam her gün on binlerce hesap OW banı yiyor. Banlayanlar da oyuncular olduğu için herhangi bir mağduriyet olmaması için OW banı yiyen hesaplar tek tek inceleniyor. Hesabınız incelenene kadar beklemeniz gerekiyor.

Opera Anlık Görüntü_2021-02-23_114135_support.steampowered.com.png

Yav hocam Rus bebeleri 150 maç alıyorlar nova 1 oluyorlar sonra işte önüne geleni banlıyorlar. VAC haksız ban olduğunu görürse açar zaten. Bir de arkada açık programın var mıydı?

Hocam benim bildiğim şu şekilde. Cihaz taranıyor. Ben böyle biliyorum. Eğer gerçekten yoksa kalkar diye düşünüyorum.
Birde size güvenerek söyleyeceğim. Hile olanlar banlanmıyorken neden hile olmayanlar banlanıyor?

Geri
Yukarı