CS:GO haksız VAC ban yemek

Ben önceden hile indirmiştim ( CS:GO hilesi değil. ) GTA oynarken arkada açık unutmuştum sonra 5-6 dk sonra kapatmıştım. CS açıkken bilgisayarımda yüklü bile değildi. Sıkıntı olur mu? 1 ay olmuştur en az bu olay olalı.
Demek istediğim VAC ban yer miyim?

Sorun olacağını sanmıyorum. Report yediğin zaman dilimi içinde incelemeye alınırsan ban yeme ihtimalin var. Rekabetçi maçta karşı takımdan report attılar hepimize. 2 gün sonra ban geldi. Yazılım olarak yakalanmalar 1 hafta icinde net belli olur. Bir sorun olacaginı sanmiyorum.

arkadaşım hile açmadığına eminim.

Yasaklama size ait olmadigina göre emin olma gibi bir durum söz konusu olamaz. Oturup da 7/24 arkadasinizin ne yaptigini kontrol etmiyorsunuz sonucta.

Fakat bilgisayarindaki 3. parti yazilimlardan dolayi report yedigi zaman incelemeye alindiginda ban yedi.

Alakasi yok. VAC sistemi rapor üzerine hareket etmiyor.

Metin 2 gibi oyun hileleri arka planda açık kalınca

Yine uydurmasyon bir bilgi. VAC sistemi tanimlanabilir hile tespiti yapar. Oyuna enjekte edilmeyen hileleri tarayip yasaklama vermez.

Yasaklama size ait olmadigina göre emin olma gibi bir durum söz konusu olamaz. Oturup da 7/24 arkadasinizin ne yaptigini kontrol etmiyorsunuz sonucta.

Alakasi yok. VAC sistemi rapor üzerine hareket etmiyor.

Yine uydurmasyon bir bilgi. VAC sistemi tanimlanabilir hile tespiti yapar. Oyuna enjekte edilmeyen hileleri tarayip yasaklama vermez.

1 aydır yeni hesapla beraber oynadık. 4 yıllık arkadaşı mi benden iyi mi bileceksiniz? VAC sistemi report üzerine çalışmıyorsa bir oyuncuyu reportlama ne ise yarıyor. Report üzerine detaylı incelemeye alınıyorsunuz işte(Overwatch vb). Kesinlikle hile kullanmadığını bildiğim arkadaşım nasıl ban yedi o zaman? Seçkin hesap 70 TL civarı hesapta 30 TL item var. Kimse 100 TL'yi çöpe atmak istemez değil mi?

incelemeye alınıyorsunuz işte (Overwatch)

Overwatch ne alaka? Biz VAC sisteminden bahsediyoruz. VAC sistemi otomatik calisan bir yazilim olduguna göre birilerinin raporlamasiyla yasaklama alma ihtimaliniz yok.

Kimse 100 TL'yi çöpe atmak istemez değil mi?

Kimse hile yaparken bunu düsünmüyor zaten. 100 TL dediginiz ciklet parasi.

Bu hesap bile birden fazla VAC yasaklamasi aliyorsa o zaman 100 TL'nin lafini yapmak sacma olur.

benden iyi mi bileceksiniz?

Istediginiz kadar iyi taniyin. Arkadasinizin ne yaptigini kesin olarak bilemezsiniz.

Yasaklama alan arkadasinizin profilini görmek isterim bu arada.

Insanlara yardım etmek yerine arkadaşınızdan şüphelinin diyorsunuz. Zaten herkes biliyor ki Valve sistemi %100 kusursuz çalışan bir sistem (!)

Hilesiz VAC yiyen yok zaten oyunda çok ilginç ya.

Forumlarda ve Şikayetvar sitesinde haksız ban yediğini söyleyen birçok kişi var. Burada yardım arıyorum. Acaba 3. parti yazılım CS:GO için kullanılmıyor ve Steam'e ait olmayan bir oyunun hilesi ise ve VAC ban almışsa ne olur? Steam bizim oyunumuzun hilesi değil deyip haksız ban diye geri mi alır mı yoksa hilenin her türlüsüne karşıyız deyip VAC bani kaldırmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı