CS:GO hile durumu nedir?

Ne iştir ki oyunda 500 saatim var MG2'yim ve hileye maksimum 1-2 kere denk geldim. Ayrıca bir arkadaşım hile açtı beraber girdik oynadık ban yemedi Steam hesabını bildirdim kullandığı hilelerin adına kadar bilgileri verdim VAC yedi. Ha birde prime'ı olmayanlar hileye denk geldim yazmasın lütfen.
Ya arkadaş 500 saatin var "burada prime olan hileye denk geldim" yazmasın diyorsun. Oyunun ileri rütbelerine gel de göreyim seni.

daha iyi oynayana flame yapmayacaksınız.

Daha iyi oynayan ayrı bir şey, ses vermediğin halde kapı duvar arkası vuranı reportlamak ayrı şey. Biz de öyle her yenildiğimize report atan biri değiliz yani. Haftada bir denk geliyor işte. Sanki Valve para veriyor ne savunuyorsun anlamadım :d

@TÇB yanlış yazmıştım düzelttim, hatta öyle ki alıntınızda bile düzeltilmiş hali var. Gözlerinize bi' baktırınız. Ayrıca CS:GO hakkında yorum yapmak için rankım ve saatim oldukça yeterli. Haterlık yapma.

@TÇB yanlış yazmıştım düzelttim, hatta öyle ki alıntında bile düzeltilmiş hali var. Gözlerinize bi' baktırınız. Ayrıca CS:GO hakkında yorum yapmak için rankım ve saatim oldukça yeterli. Haterlık yapma.
Hile hakkında yorum yapmanız için pek yeterli değil. İleri rütbelerdeki hileleri görseniz aklınız şaşar 🙂

Daha iyi oynayan ayrı bir şey, ses vermediğin halde kapı duvar arkası vuranı reportlamak ayrı şey. Biz de öyle her yenildiğimize report atan biri değiliz yani. Haftada bir denk geliyor işte. Sanki Valve para veriyor ne savunuyorsun anlamadım :d
Savunduğum falan yok. Adamlar düzeni oturtmuş oyun umurlarında değil. Fakat çoğu insan kanıtsız hile damgası vuruyor.

Hile hakkında yorum yapmanız için pek yeterli değil. İleri rütbelerdeki hileleri görseniz aklınız şaşar. 🙂
Tamam.
Oynamayın şu oyunu Valve oyuncu düşmesini anlasın o zaman anca hile sistemini geliştirirler.
Valve saldı zaten oyunu, normalde yapmaları gereken şey bu; "Hey şu Valorant bizden daha iyi duruyor neden ondan daha iyi olmaya çalışmayalım ki? Hadi hemen bir şeyler yapalım örneğin hileleri bitirelim. Böylelikle tekrar zirveye oturabiliriz." Bunu yapmak yerine küçük bir çocuk gibi vazgeçip CS:GO'yu kendi haline bıraktılar. Yazık.

Savunduğum falan yok. Adamlar düzeni oturtmuş oyun umurlarında değil. Fakat çoğu insan kanıtsız hile damgası vuruyor.

Tamam bu konuda haklısın, bazen öyle saçma eşleştirmeler oluyor ki karşımıza çok kötü olan birisi gelince bize hile diyor. Ya da tam tersi de olabiliyor. Ama dediğim gibi durduk yere karşıda hile var neden diyeyim. Çok iyi oynayan 2 arkadaşımla giriyoruz zaten birisi Global. Onun nasıl oynadığını da gayet iyi izliyorum öyle her sıktığı hs gitmiyor, vahiy gelir gibi adamın yerini bilemiyor yani. Ama karşıdaki adamlar eliyle koymuş gibi buluyor herkesi.

Geri
Yukarı