CS:GO hile durumu nedir?

Vallahi geçenlerde komşu da bir puanlı herkes tek dust 2 girdim. Herkes almış AWP yi yere bakarak sıkıyor.😂

Rütben düşük diye hileyi ya anlamıyorsundur ya da düşük rütbedesin diye hile az geliyordur. Rütbe arttıkça hile sayısı artıyor bu oyunda. Hile açan adamın MG'de kalacağını mı sanıyorsun ? En az LEM oluyorlar.
5 yıldır oynuyorum (Üni sınavına hazırlandığım bir sene tam olarak oynayamadım sadece) 1400 saate yakın oynama sürem var toplam 721 win e sahibim ve rütbe olarak DMG-Kartal arası gidip geliyorum @Mert Curry'e de katılıyorum son girdiğim 100 maçta olsa olsa 5-6 tane hile gelmiştir (mevlana filanda değil belli etmemeye çalışıyorlar ama tecrübeli olduğumdan anlıyorum tabi) onlarda takımlarında tek hile açan oluyor eğer güven faktörünüz yüksek ise ve arkadaşlarınız ile giriyorsanız hile ile karşılaşmanız düşük bir olasılık.

Taktınız Valorant'a gerçekten, adam soruyor var mı hile diye gidiyorsunuz oyun öneriyorsunuz yazık.
Konu sahibi illaha FPS oyunu oynamak istiyorsa, ve hilelerin olmamasını istiyorsa Valorant önerdim. Kimseye zorla Valorant oynattığım yok. Sadece Valorant oyna da demedim zaten, hile durumunu da belirttim.

Son düzenleme:
Basit hileler banlanıyor doğru, fakat diğerleri :) videodan sorunun cevabını bulabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı