CS:GO hileler

Hocam İp banı yani kendi sisteminizden bir daha oyuna giremiyorsunuz

Valo diğerlerine oranla daha iyi hile konularında HWID etkisi büyük
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şunu bir izleyin derim.

Psikolojini düşünüyorsan bu tarz rekabet oyunlarına fazla kaptırma kendini, bunu yazdığımda heee hile kullanmışsın diyenler olacaktır mutlaka fakat iki defa steam hesabım VAC ban yedi, dilekolay 6000 saatlik hesap overwatch ban yedi, kesinlikle kendini savunma gibi bir şansın yok, defalarca yazdım fakat çaresiz. Rankım global, overwatch yapanlar max mg dir, tabi onlarda haklı, VALVE onlara izleyip oy verme hakkı vermiş, sırf kendisi iyi oynayamadığı için başka insanları hile olmasa dahi hile olarak işaretleyecek insanlar var. Hesabımı kendi bilgisayarım hariç bir tane bilgisayarda açmadım (internet cafe, arkadaşın bilgisayarı vs.) yada bilgisayarımda hile namına tek bir program dahi yokken ban yedim, ben ban yemeden önce 350 winimin silindiğini bilirim, oynadığım arkadaşlarım hile çıktı, hiçbirini de anlamadım. Ban yiyen iki hesabıma 5000tl civarında yatırmışımdır rahat, hesabın birini sattım diğeri duruyor öyle, kendime yeni hesap aldım, artık csgo yok :) açık dünya oyunları, aksiyon oyunları, ralli oyunları, strateji oyunları vsvs, oyun oynamaktan ilk defa bu kadar zevk alıyorum, oyun demek sadece csgo pubg demek değil, araştırın bakın, indirimlerde oyunlar alın, ama benden tavsiye csgo ya bulaşmayın, oyunu hesabınızdan tamamen kaldırın, o zaman görün bakın oyun dünyası nedir.. iyi geceler
Bilmeden ne infolar aldın kim bilir :D
350 win büyük rakam baya baya oynamışsın hilelerle 350 win 350 lose desek 700 maç takımındaki hileyi anlamadıysan isabetli karar olmuş dostum OW kurtarmış seni.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şunu bir izleyin derim.
Hocam şuan istesem cs de hile açarım ama valoda açamam bide deneyip görün :)

Oynamayın şu oyunu artık. Sadece sinir olup çıkıyorsunuz. Gram zevk almıyorum. Rankım şu anda eagle fakat içimde gram globale çıkma isteği yok. Bazıları o kadar yüzsüz ki, takım halinde girip hileyi son raund atıyorlar ban yememek için. Hepsinin...
Hile gelse atsan 5v4 kalıyorsun atmasan zevki olmuyor.

Bu bahsettiğim oyunlar bir de paralı oyunlar hocam yani. Tamam CS normalde ücretsiz ama seçkin hesap satın alma olayı olduğundan dolayı para verilebiliyor oyuna. R6 zaten tamamen ücretli. Bu ban sistemini getirseler hile yapan insanların cebinden boşuna para çıkmış olur ve belki bu sebepten vazgeçerler :D Valorant tamamen ücretsiz olmasına rağmen bu ban sistemini kullanıyor canım Riot'um :D

Donanım ban sizin sisteminizdeki parçaların seri numarasına göre atılır. Yani ekran kartınızın seri numarası atıyorum 1340 bu seri numaralı ekran kartı ile bir daha oyuna erişemezsiniz. Fakat artık seri numara değiştirme programları türedi seri numaranızı değiştirip oyuna dönebiliyorsunuz. Yani artık donanım banı da pek işe yaramayacak.

Biz seçkin hesaba para verince hatrı sayılır bir para gibi geldiği için seçkin ulan seçkin şeklinde kafamıza takılabiliyoruz ama adamlara çerez parası bile olmadığı için ezmenin keyfini daha iyi çıkarıp kendisine direnç gösteremeyecek kişileri bulmak amaçlı seçkini çekiyor hesabına 2 hafta ban yemese yeter ona bizde garip gibi kanser olduk bugünde çok şükür diyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı