CS:GO kitlesi neden Valorant'tan nefret ediyor?

Aim ve fizik mantığı yok, mekanikler zatenla sinir bozucu. Tek sevdiğim grafikleri gerçekten uzak tuttuğu için içim açılıyor. Haricinde olan 1-2 arkadaşımda Valorant geçmeseydi CS varken oynamazdım.

Vallahi bu benim kendi şahsi görüşümdür, kimse gülücük atmazsa sevinirim.

CS:GO'da AK ile ya da M4 ile zıplayıp veya koşarak daha kolay vuruyorum, keza AWP'de öyle. Nedense çoğu CS:GO oyuncusu Valorant'da zıplayarak/koşarak vurma var deyip sevmiyor. Ben de kabul ediyorum, CS:GO'da ki aim ile Valorant'da ki aim bir değil ve CS:GO daha zor. Fakat Valorant'da yetenek var, yetenekler devreye girince aimden kıstıkları ap açık ortada. Bu arada Valorant'dan CS:GO'ya geçtim Valorant rankım, Gold 1 idi. Direkt keleş olarak başladım.

Vallahi bu benim kendi şahsi görüşümdür, kimse gülücük atmazsa sevinirim.

CS:GO'da AK ile ya da M4 ile zıplayıp veya koşarak daha kolay vuruyorum, keza AWP'de öyle. Nedense çoğu CS:GO oyuncusu Valorant'da zıplayarak/koşarak vurma var deyip sevmiyor. Ben de kabul ediyorum, CS:GO'da ki aim ile Valorant'da ki aim bir değil ve CS:GO daha zor. Fakat Valorant'da yetenek var, yetenekler devreye girince aimden kıstıkları ap açık ortada. Bu arada Valorant'dan CS:GO'ya geçtim Valorant rankım, Gold 1 idi. Direkt keleş olarak başladım.
Hocam AK-47 ile nasıl koşarak vuruyorsun bi' açıkla da bizde vuralım ya :D

İkisinin de fanı değilim ama CS:GO iyi Valorant ise sinir bozucu geliyor. Nedenine gelecek olursak optimizasyon sorunu, smurf hesaplar, güncelleme sonrası oyunun yüklenmeyişi, oyun mekaniklerinin garipliği vs. Hand Simulator oynarken bile daha becerikli hissediyorum. Valorant'ta kafayı gören vuruyor, anlayamadım gitti. Az uz oynardım, onu da bıraktım.

Şunu söyleyeyim, adamlara yakın mesafeden (hayal ettiğin kadar yakın değil) koşarak tarıyorum işte. 3-4 kişilik karambolden 1 kill çıkardığım oluyor. Valorant'da ben bunu yapamıyordum.
Ben şuana kadar CS'de koşarak vurduğumu hatırlamıyorum. Valorant'ta da Vandal ile vurulmuyor ama Phantom ve Spectre ile aşırı rahat vuruluyor.

Geri
Yukarı