CS:GO Overwatch banı kaldırılabilir mi?

Ban yiyip ben hile açmadım diyene asla ve asla inanmam. Vac ban hatalı olabiliyor ve açılabilir ancak overwatch asla hata olmaz ve açılmaz.5 yıldır oynuyorum 6k saatim var neden ban yemiyorum? Üstelik başarım hilesi de yapmışsın programla. Buna neden gerek duydun mesela? Bu zamana kadar karşıma gelen şüpheli kişilerin bir çoğu bu şekilde başarım hilesi yapmış oluyorlardı. Kendilerini çok zeki zannedip güven faktörünü yükseltmeye çalışmışlar ama nafile böyle overwatcha düşer ve banlanırsınız...

Ban yiyip ben hile açmadım diyene asla ve asla inanmam. Vac ban hatalı olabiliyor ve açılabilir ancak overwatch asla hata olmaz ve açılmaz.5 yıldır oynuyorum 6k saatim var neden ban yemiyorum? Üstelik başarım hilesi de yapmışsın programla. Buna neden gerek duydun mesela? Bu zamana kadar karşıma gelen şüpheli kişilerin bir çoğu bu şekilde başarım hilesi yapmış oluyorlardı. Kendilerini çok zeki zannedip güven faktörünü yükseltmeye çalışmışlar ama nafile böyle overwatcha düşer ve banlanırsınız...
Hocam 1 başarımı öyle açtım. Ayrıca ban sebebi değil o. Ayrıyeten, hile kullanmadım. Öyle bir hesapta neden açayım?

Ban yiyip ben hile açmadım diyene asla ve asla inanmam. VAC ban hatalı olabiliyor ve açılabilir ancak Overwatch asla hata olmaz ve açılmaz. 5 yıldır oynuyorum 6K saatim var neden ban yemiyorum? Üstelik başarım hilesi de yapmışsın programla. Buna neden gerek duydun mesela? Bu zamana kadar karşıma gelen şüpheli kişilerin birçoğu bu şekilde başarım hilesi yapmış oluyorlardı. Kendilerini çok zeki zannedip güven faktörünü yükseltmeye çalışmışlar ama nafile böyle overwatcha düşer ve banlanırsınız...

Ah evet, sistemi tarayip ban atan VAC hata yapabilir, ama senin maclarini izleyen insanlar asla hata yapmaz cunku insanlar kusursuzdur.

Ah evet, sistemi tarayip ban atan VAC hata yapabilir, ama senin maclarini izleyen insanlar asla hata yapmaz cunku insanlar kusursuzdur.
Bir kişi bile hile olmadığını belirtirse banlanmaz o kişi... İnsanlar kusursuz demedim

Hocam 1 başarımı öyle açtım. Ayrıca ban sebebi değil o. Ayrıyeten, hile kullanmadım. Öyle bir hesapta neden açayım?
Boşuna burada ya da başka forumlarda zaman kaybetmeyin, Steam desteğe yazın. Forumlarda ban açabilen yok... Umarım gerçekten hile kullanmadınız ve banınız açılır... Geçmiş olsun

Merhaba,
ban yasağın kalktı mı?
Ben de hile kullanmadığım halde ow dan ban yedim Hesabımda 3 bin dolar civarında skin var ve kesinlikle 3. parti en ufak bir yazılım bile kullanmadığım halde ban yedim. Eğer hesabını açtırabildiysen ne yaptın? Bana da yardımcı olur musun?

Geri
Yukarı