CS:GO Overwatch'dan VAC ban yedim

Paylastigim hesabin konu sahibine ait olup olmadigini bilmiyorum. Bu yüzden yorumum direkt kendisine yönelik degildir.

Bu hesapta 23 kisi arkadas olarak eklenmis ve yaklasik 8 kisi cok yakin zamanlarda, hatta birisi ise Acahie adli hesapla ayni günde yasaklanmis.

Arkadas listelerine girip kücük bir arastirma yapinca benzer isimde olan birkac hesaba daha denk geldim. Bu kisilerin neredeyse alayinda VAC yasaklamasi var. Bazi hesaplarda ise sadece ana hesap, yani Acahie adli kisi ekli.

Dedigim gibi, eger hesap arkadasin degilse üzerine alinmasin. Eger kendisine ait ise yasaklamayi durduk yere almadigini söylemek isterim.

2 Gün önce ise yan hesapla CS:GO oynanip, basarimlar acilmis.

Sadece bir tahmin...

Bir şey daha var Acahie adlı hesapda olan sccibble it! Oyunu arkadaşlarında ekli olan 2 kişide daha bulunuyor.

Bana asil süpheli gelen hesaplar sunlar;

Steam Community :: Kayzzz (13 gün yasaklanmis)

Steam Community :: kayz (14 gün önce yasaklanmis)

Her ikisinde de sadece Acahie ekli.

Steam Community :: Rıfkı KeyDrop.com (Adi Mehmet)

Acahie adli hesapta da adi Mehmet Steam Community :: Acahie

Ayni sekilde sadece Acahie ekli.

Yani uzun lafin kisasi, bu hesap konu sahibine aitse o zaman %100 durduk yere yasaklama almadiginin garantisini verebilirim.

2 kişide daha bulunuyor.

Onlardan birinin ayni günde yasaklama almasi tesadüf olamaz sanirim.

Bana asil süpheli gelen hesaplar sunlar;

Steam Community :: Kayzzz (13 gün yasaklanmis)

Steam Community :: kayz (14 gün önce yasaklanmis)

Her ikisinde de sadece acahie ekli.

Steam Community :: Rıfkı KeyDrop.com (adi Mehmet)

Acahie adli hesapta da adi Mehmet Steam Community :: Acahie

Ayni sekilde sadece acahie ekli.

Yani uzun lafin kisasi, bu hesap konu sahibine aitse o zaman %100 durduk yere yasaklama almadiginin garantisini verebilirim.

Saçma bir şey söyleyeyim mi?
Hadi ban yiyip yan hesap açtın peki neden arkadaş ekledin ki hepsini?

Ana hesabıyla haçkeryağlık yapan hilecinin hazin sonu. Bari yan hesaptan açsaydın. En azından buraya konu açtıracak kadar koymazdı.

Hile kullanmıyorum anlatamıyorum ki.
:D tüm başarımları açık net hile 67 saat bir de ya.
Hile değilse de görevler için bug falan kullanmıştır.

Küçük bir bug buldum ondan öyle gözüküyor ama açık değil ಠ◡ಠ.
Destek talebine yanıt verin ama bir şey soracağım dürüst cevap verin gerçekten gereksiz yere mi?

Hayır kullanmadım ve karşıyım arkadaşlarım kullanıyor hadi aç diyor ben açmıyorum.
Geçmiş olsun banın bir daha kalkmayacak. Overwatch' çokk saçma yani belki adam gerçekten iyi oynuyor gerçekten iyi ses kasıyor ama bunu kararını veren adam mal bunu bilmiyor ve sana hile diyor. Keşke şöyle bir deney yapılsa 100 Overwatch yapan arkadaşa xanteres izletilse ama xanteres oldugunu bılmeyecekler bakalım kaç kişisi hile diyecek.

Daha yeni HyperX Cloud Alpha aldım rank kasmaya başladım eski hesaplarından birtanesi MG2 ydi hatta.
Bir şey daha var acahie adlı hesapda olan sccibble it! Oyunu arkadaşlarında ekli olan 2 kişide daha bulunuyor.

Coğunla 1-2 maç atıp bıraktım öyle duruyor.

Kaldırmazsa kaldırmasınlar, sal gitsin. Araştırdığıma göre 2500 küsür gün sonra profilden yasak yazısı kalkıyor. Kimse göremiyor sadece sen görebiliyorsun yasağı profilinde. O da 7 yıl zaman alıyor neden 7 anlamadım ama öyle.

Takımdaki hackera destek olmak suçuyla ban yediğini söyledi arkadaşım.
Doğru mu bilemem.

çok çok düşük bi ihtimal olsada 3. parti yazılımdan yeseniz hile değil başka 3. parti yazılımdan ban yemişsinizdir diyeceğim ama owerwatchta haksız ban yemeniz pek olası değil. 1 kişinin incelemesiyle yemiyorsunuz sonuçta. Cidden çok fazla olumsuz rep almanız lazım. Kaldı ki owerwatchı gelen giden yapamıyor. Oyunda baya vakit öldürmüş bişeyler bilen insanlar yapıyor. Sorunuza gelecek olursak cidden haksız ban yediyseniz 1 yıla kadar kalkar. Ya da daha erken ama en az 4 5 ayı var.

Geri
Yukarı