CS:GO oynarken sürekli hile geliyor

Deneyim bir konuda bilgiye sahip olmak ya 🤣.
Konuşurken veya yazışırken yanında bir adet bulundurmanı tavsiye ederim.
Türk Dil Kurumu'nun tanımıyla “Bir kimsenin belli bir sürede veya hayat boyu edindiği bilgilerin tamamı tecrübe” yani deneyim olarak adlandırılıyor.
Bilgi ile deneyim farklı şeylerdir. Hadi diyelim tamam sen haklısın deneyim ile bilgi aynı şeylerdir. Neden konuyu farklı yerlere çekiyorsun? Tamam hadi sen haklısın yeter ki yazma.

Bilgi ile deneyim farklı şeylerdir. Hadi diyelim tamam sen haklısın deneyim ile bilgi aynı şeylerdir. Neden konuyu farklı yerlere çekiyorsun? Tamam hadi sen haklısın yeter ki yazma.
Aynı şeyler değildir kardeşim deneyim ile bilgi hala anlatamadım. Yazmamın sebebi insanların yanlışlarını düzeltmek. Hani diyordun ya yardım etmeyeceksen niye bu konuya yazıyorsun diye.

Dust 2 gibi maplardan uzak dur onlarda hileler daha çok oluyor. Oyun bedava olduğundan beri güven faktörü olsa bile hileler çok oluyor. Ben CS:GO bırakıp Valorant başladım. Hilelere çözüm bulunmadıkça CS oynamanız tavsiye etmem.

Artık yemin ederim gına geldi arkadaşlar, güven faktörüm yeşil ve takımdaki diğer arkadaşlar da öyle. Kimse daha önce hile kullanmamış. Ama arkadaş her maç hile yeter, bıktım ya. Tam diyorum güzel bir maç atayım daha başlar başlamaz geliyorlar. 1 gram hevesim kalmadı içimde.
Bende de hile var ama sadece karsi taraf aim lock, mevlana falan acarsa zevkine açıyorum. Zaten takım benim hile olduğumu anlamıyor, legit oynuyorum. Maçın başında kimsede hile olmadan hile açanlara gıcık oluyorum. Speedhack kullandığım maçlarda oldu ama ban yemedim.

Dust 2 gibi maplardan uzak dur onlarda hileler daha çok oluyor. Oyun bedava olduğundan beri güven faktörü olsa bile hileler çok oluyor. Ben CS:GO bırakıp Valorant başladım. Hilelere çözüm bulunmadıkça CS oynamanız tavsiye etmem.
Arkadaşa katılıyorum farklı haritalarda oynayarak o kadar çok hileye denk gelmeyebilirsiniz veyahut başka oyunlara yönelebilirsiniz ki burada Team Fortress 2 tavsiye ederim. Oldukça iyi bir kitlesi var.

Öncelikle günaydın, seçkin hesap olmadığın için hile gelmesi çok normal bir şey herkeste oluyor bu lakin Faceit, ESEA gibi turnuva platforlmarında oynamanı tavsiye ederim ama orada da zor adamlar çıkıyor. Ha ama illa resmi sunucularda oynayacağım diyorsan 21 lvle kasıp ya da 80 TL verip seçkin olman lazım, orada hile açmak yürek ister.

Hocam gene 15 dolar oyun TR oyuncusuna koysa bile yurtdışındaki oyuncuya çok koymaz. Zaten 21 seviye olunca direk seçkin oluyoruz zaten.

Geri
Yukarı