CS:GO ranklarınızı yazın

730_screenshots_20160503233524_1.jpg

Amacıma ulaştıgım zaman faceit geçip devam etmiştim sonra salmıştım.(İsimleri silme sebebim birinin eklemesini istemiyorum)

Nova 4 ve MG1 arasında gidip geliyorum.

Herkes şimdi dalga geçecek ama Silver1 maalesef. Full dust2 oynaya oynaya rank atlayamıyorum 🥺 .
Eğer 3 kişi daha bulabilirseniz beraber girelim benim için sıkıntı yok. Takımınızda yüksek rank olmazsa rank atlamak aşırı zor oluyor. Silver 4 den MG ye 1 haftada çıktım arkadaşlarım MG2 idi ama bende onlar kadar vuruyordum.

Nova 4 ve MG1 arasında gidip geliyorum.

Eğer 3 kişi daha bulabilirseniz beraber girelim benim için sıkıntı yok. Takımınızda yüksek rank olmazsa rank atlamak aşırı zor oluyor. Silver 4 den MG ye 1 haftada çıktım arkadaşlarım MG2 idi ama bende onlar kadar vuruyordum.
Global oldum.Hesap satın aldım(?).
1600719708092.png

Global(1000 saatte oldum)
Artık oynanmaya değer bir oyun olmadığını düşündügüm için bıraktım.
CS:GO'yu da sildim, halen CS 1.6 duruyor oyuna olan sevgi ve saygımdan dolayı.
CS:GO'yu ara sıra indirip bir kaç el atıp sildiğim oluyor bir şeyler degişmiş mi diye, ama kayda deger bir şey yok ne yazık ki.

Global idi hem ban yedim üstelik de bıraktım. Şu an Fortnite ve Valorant oynuyorum. Benden size tavsiye Valorant oynayın. Çok zevkli ama şu an mapleri kısıtlı ve daha çok karakter eklenecektir. Ama en sorun şu an map ve az tavsiyem oyuna daha da herkes alışmadan ve boyutu artmadan indirmeniz. Valorant bana kalırsa şu an CS'dan iyi.

Valorant avengers oyununa benziyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı