Çözüldü CS:GO rütbe sistemi tam olarak nasıldır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hidayet07

Centipat
Arkadaşlar bir şey soracaktım, CS:GO'da rekabetçi giriyoruz lig atlıyoruz değil mi? Silver, global falan diye. Mesela bu bazı oyunlardaki gibi sezon bittiğinde sıfırlanıyor mu veya global oldun falan bitti artık hep global olarak kalıyorsun, ne aşağı düşüyor ligin ne de sıfırlanıyor. Böyle mi? Detaylı anlatır mısınız bir bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sezon olayı yok. Sıfırlanmıyor rankın. Düşme ihtimalin var. Üst üste 3-4 maç kaybedersen düşer rankın. Yükselmek biraz zordur.
Uzun süre oynamazsan rankın silinir. Tekrar oyuna girip oynadığında yeni rank verir ama eski rankını vermiyor sanırım. Zamanında LEM'dim. 1 ay falan oynamadım sonra girdim güzide oldum. Yine oynamaya oynamaya 2-3 kez daha rankım silindi silver 5'e kadar düştüm. Ondan sonra da oynamadım zaten.
Eski rankı veriyor. LE'de bırakıp faceit girmiştim, rankım silinince bir el attım yine aynı rankı verdi. Yoldaşta da aynıydı, Globaldim yine rank silindi bir el kazandım yine aynı rankı attı.
İlk 10 maçınız çok önemli.
K/D/A Edo puanı çok önemli.

En önemli kısım oyunu kazanmanız veya kaybetmeniz.

2 hafta veya 3 hafta sonra rank siliniyor diye biliyorum kendi gözlemlerime göre.
2 Haftada silinmiyor.

Eski rankı veriyor. LE'de bırakıp faceit girmiştim, rankım silinince bir el attım yine aynı rankı verdi. Yoldaşta da aynıydı, Globaldim yine rank silindi bir el kazandım yine aynı rankı attı.

2 Haftada silinmiyor.
Bana eski rankı mı vermemişti. Siline siline silver'a kadar düştükten sonra da oynamadım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı