CS:GO Rusların Türk düşmanlığı

Yine bir oyundaki hareketi devlete, millete, savaşa bağlayanlar toplanmış. :D

Aynen hocam, savaşlarda iyi toprak aldık onun acısını çıkartıyorlar, aynen. Bakın çok kızdırmayın ha sonra üçüncü dünya savaşını başlatırlar. :D

Fazla Online oyun oynamadığın için bilmiyorsun galiba. Ya da Faceit veya ESEA fark etmez. Bu durum sadece CS:GO'da geçerli değil. Birçok oyunda var. Yok “Deve üstünde internet çekiyor mu?”’Lar yok “Yemeği elle yemek zor mu?”’Lar vesaire vesaire tonlarca sözler var. Bu raşist tutum karşısında ben de istediğimi söylerim. Bunun tabii ki de eskiden gelen bir düşmanlıkla alakası var. Boşa değil yani. (Üzülüyorum böyle yabancı ülke sempatizanlığı yapanlar için. Her şey de kendimizde suç buluyoruz.)

Bazı Ruslar gerçekten iyi insanlar,bazıları gerçekten tuhaflar.Aynı bizim gibi.Milliyetçi Rus gelir,putin putin diye bağırır halbuki Putin'in iyi kötü hiç bir şeyini bilmez.Milliyetçi Türk gelir,maçın başından sonuna kadar mehter marşı çalar,sa demekten başka bir şey yapmaz.Türk ve Rus insanı hareketleri çok benzer.

Her milletin iyisi ve kötüsü var.
Ancak kabul etmeliyiz ki Ruslar'da pislik olanların sayısı diğer milletlere göre daha fazla. 😂

Ayrıca hiç CS:GO oynamadım ancak bunları rapor edebiliyorsundur herhalde, neden etmiyorsun ?

@Pierry Yabancı sempatizanlığı yaptığım bir cümlemi göster ben de bu forumu terk edeyim, gösteremezsen sen terk et. Var mısın bu iddiaya? Yoksan insanlara iftira atma huyunu bırak.

Mesajımı doğru düzgün okuyamayanlar için tekrar edeyim. Yapılan herhangi kötü bir hareketi genele yayacak kadar sığ düşünceli misiniz? Amerika'da polis ırkçılık yaptı diye bütün Amerikan devleti, Amerikan halkı ırkçı mı? Siyahiler geçmişte Amerikan halkına zulmetti ve onlar da intikam alıyorlar, fikriniz bu mu?

Bunun tabii ki de eskiden gelen bir düşmanlıkla alakası var. Boşa değil yani.
Bunu da kanıtlarsan sevinirim.

Duygusal yargılarınızı bir kenara bırakıp rasyonel düşünün.

Az önce rekabetçiden atıldım neden mi?
Çünkü türküm diye.

Takımda 4 Rus ve ben vardım. Maçı 15-6 yeniyorduk ve 1. olduğum halde oyun tam biterken Rus'lar tarafından oyundan atıldım. Takımı bloklamadığım veya trollemediğim halde sırf türküm diye oyundan attılar.

( Bir daha takımsız rekabetçi girmeyi düşünmüyorum )
Benim türk olduğumu anlayınca oylama başlatıyor o ç*cukları.

Nornal reyiz Benin nick turkey türkish susamçocuk ben Full takıma girdim hemen bana oylama başlatılar attılar çoğu zaman öyle hem Ermenistan sorumları hem Suriye sorumları hem içindeki bazı Türk devletlerin bağımsız isteği Türkiye'nin destek vermesi bayağı Rus'lar ile aranın kötü.

@Pierry Yabancı sempatizanlığı yaptığım bir cümlemi göster ben de bu forumu terk edeyim, gösteremezsen sen terk et. Var mısın bu iddiaya? Yoksan insanlara iftira atma huyunu bırak.

Mesajımı doğru düzgün okuyamayanlar için tekrar edeyim. Yapılan herhangi kötü bir hareketi genele yayacak kadar sığ düşünceli misiniz? Amerika'da polis ırkçılık yaptı diye bütün Amerikan devleti, Amerikan halkı ırkçı mı? Siyahiler geçmişte Amerikan halkına zulmetti ve onlar da intikam alıyorlar, fikriniz bu mu?

Bunu da kanıtlarsan sevinirim.

Duygusal yargılarınızı bir kenara bırakıp rasyonel düşünün.

Haklısın. Düşününce fikrimin saçma olduğunu fark ettim. Ama hala halkın “belli bir kesminin” ırkçılık yaptığını düşünüyorum. Bunu sen de söylemişsin zaten.

Haklısın. Düşününce fikrimin saçma olduğunu fark ettim. Ama hala halkın “belli bir kesminin” ırkçılık yaptığını düşünüyorum. Bunu sen de söylemişsin zaten.
Evet, bir kısmın yaptığı yanlış genele yayılmamalı. Ben de tekrar okuyunca biraz agresif bir yorum yaptığıma karar verdim, özür dilerim. Kişisel bir şey değildi, yanlış anlamayın. :)

Geri
Yukarı