CS:GO Rusların Türk düşmanlığı

Forumdan gözlemlediğim kadarıyla Türklerin de Rus düşmanlığı var. :)
Beni sevmeyeni ben de sevmem. Bir ara CS oynadığımda adamlar Atatürk'e, bayrağa, Türk milletine küfür ediyorlardı. 1 arkadaşımla girmiştim. Ne yapabildim? Hiçbir şey. Bu tür toxicler sonsuza devam edecek. Çoğu kişi Türkler de çok toxic diyor ancak hiçbiri Ruslar gibi değil. Türk, Türk ile karşılaştığında en azından samimi olurlar.

Ben "şu şöyle yapıyor, bu böyle yapıyor" ya da "şu haklı, bu haksız" demiyorum. Ruslar Türkleri sevmiyor diye başlık açılmış, ben de forumda gözlemlediğim kadarıyla "Türkler de Ruslara bayılmıyor" dedim. :) Gerisini siz daha iyi bilirsiniz, ben kanser kitlesi olan oyunlar oynamıyorum.

Beni sevmeyeni ben de sevmem. Bir ara CS oynadığımda adamlar Atatürk'e, bayrağa, Türk milletine küfür ediyorlardı. 1 arkadaşımla girmiştim. Ne yapabildim? Hiçbir şey. Bu tür toxicler sonsuza devam edecek. Çoğu kişi Türkler de çok toxic diyor ancak hiçbiri Ruslar gibi değil. Türk, Türk ile karşılaştığında en azından samimi olurlar.
Tilt olduğunu belli edersen üzerine giderler. Takmıyormuş gibi yap geç.
Bazen karşıma faşist Fransız oyuncular geliyor(genelleme yapmıyorum gerçekten faşist olanlar.)
Irkçı gönderme yaptıkları zaman. "Whouf Whouf! Look at me i can speak French too" diyerek tilt ediyorum 🤣 . Bazen de White Flag göndermesi yapıyorum. Çıldırıyorlar.

Tilt olduğunu belli edersen üzerine giderler. Takmıyormuş gibi yap geç.
Bazen karşıma faşist Fransız oyuncular geliyor(genelleme yapmıyorum gerçekten faşist olanlar.)
Irkçı gönderme yaptıkları zaman. "Whouf Whouf! Look at me i can speak French too" diyerek tilt ediyorum 🤣. Bazen de White Flag göndermesi yapıyorum. Çıldırıyorlar.

Hocam Ruslar için tilt eden bir şeyiniz var mı?

Az önce rekabetçiden atıldım neden mi?
Çünkü türküm diye.

Takımda 4 Rus ve ben vardım. Maçı 15-6 yeniyorduk ve 1. olduğum halde oyun tam biterken Ruslar tarafından oyundan atıldım. Takımı bloklamadığım veya trollemediğim halde sırf türküm diye oyundan attılar.

( Bir daha takımsız rekabetçi girmeyi düşünmüyorum )

Beyler, herkes için konusmayacağım. Haklılar, 4 Türk ile girmek yerine 4 botu tercih ederim. Türklerindir yarısı, her oyunda toxic. Ne demişler; bir oyunda TR serveri varsa diğer oyuncuları korumak için vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı