CS:GO sebepsiz Overwatch ban

Sen ne yap biliyor musun, son 10 maçının paylaşım kodunu buraya at bizler de izleyelim görelim gerçekten hile misin değil misin.
tamam atayım
1: steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-Cr9WB-S8TPa-aGEO5-UEzhZ-jZG8D

2:
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-omGqL-3QMdm-2zVch-CCLjj-LiHvM

3:
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-VzQFi-Dk7Bx-NSErR-rkAxR-xGUrC

4:
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-ZAjkM-UntEQ-79Kya-GduXG-zbZYO

5:
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-dDQvw-dWDeZ-ooXqB-OW54J-Kn6nM

6:
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-aUFGY-O6FL3-RQ3TC-Tu3SA-XTKXL

7:
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-qQQJ2-5MZqE-OrJxx-yJ2pb-YE4BO

8:
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-Z4hCO-qHdSW-syy9w-iBeQ3-cpxMM

Son maçlarda 8 tanesini gösteriyordu.

OW izlenmesinden sonra eğer tüm müfettişler hile kararı vermişse Valve Müfettişleri tarafından incelenir. Onların da kararı hile yönündeyse oyun dosyalarınız incelenir ve banınız kesinleşir.

OW izlenmesinden sonra eğer tüm müfettişler hile kararı vermişse Valve Müfettişleri tarafından incelenir. Onların da kararı hile yönündeyse oyun dosyalarınız incelenir ve banınız kesinleşir.

Biliyorum, fakat hile kullanmadığımı savunuyorum. Yukarıda örnek verilen 2 YouTuber'a olduğu gibi. Buraya 8 maçımı hile olmadığımı kanıtlamak için bıraktım. Galiba @BigSmoke un dediği gibi birçok kişi ticket atarsa yeniden inceleyebilirler. Benim çok geniş Csgo oynayan çevrem olmadığı için buraya geldim. Bana yardım etmeniz için size hile olmadığımı ispatlamaya çalışıyorum.

1-2-5-7 ve 8. maçlarını kuzenimle birlikte izledik. Bak kardeşim, bana hiç kızma alınma. Oyunculuğun çok iyi değil evet ama çok kötü de değil. Pek mantıklı oynamıyorsun, daha çok ezber oynuyorsun izlediğim kadarıyla.

Öncelikle genel itibariyle 30 küsür vuruyorsun fakat karşı takım inadına kötü oynuyor. Yani ya smurf yapıyorsun ya da rankından iyisin. Eğer smurf isen ban falan yemezsin ama smurf olacak kadar iyi de değilsin çünkü yeri geliyor arka arkaya 6-7 kere adam vuramadan ölüyorsun üstelik birçok kez de arkası dönük sabit duran adamı kaçırdın. Ama tüm bunlara rağmen 30 kill alıp anlamsız refleksler veriyorsun ve %45-50 HS oranın var ki bu da oynayışınla çok orantısız.

Oyun içinde sık sık duraksamalarını anlamsız yerlere bakmalarını gördüm ki bunlar hile olduğunu düşündürdü. Aynı şekilde hiç sesini almadığın bir adamın üstüne tarayarak çıkman, hiç olmayacak yerlere AWP ile scope açman gayet saçmaydı. En çok düşündüren kısım herhangi bir silahla saçma bir spray atarken merminin alakasız bir biçimde kafa gitmesi ve bunun birçok kez aynı şekilde olmasıydı. Şans falan olmuyor yani.

Ya iyi günündesindir normalden iyi oynarsın ya kötü günündesindir normalden kötü oynarsın ya da kötü başlar sonradan açılırsın ama sen 3-5 round canavar gibi oynayıp 3-5 round kurşun atamadan ölüyorsun ve bunların hepsi aynı rakibe karşı oluyor.

Sana net bir şekilde hilesin diyemem ama hile değilsin de diyemem açıkçası.

Bazı kısımlarda aimlock kullandığını düşündüm, bazı kısımlarda duvar hilesi kullandığını düşündüm ama hiçbirinden emin de olamadım.

1-2-5-7 ve 8. maçlarını kuzenimle birlikte izledik. Bak kardeşim, bana hiç kızma alınma. Oyunculuğun çok iyi değil evet ama çok kötü de değil. Pek mantıklı oynamıyorsun, daha çok ezber oynuyorsun izlediğim kadarıyla.

Öncelikle genel itibarıyla 30 küsur vuruyorsun fakat karşı takım inadına kötü oynuyor. Yani ya smurf yapıyorsun ya da rankından iyisin. Eğer smurf isen ban falan yemezsin ama smurf olacak kadar iyi de değilsin çünkü yeri geliyor arka arkaya 6-7 kere adam vuramadan ölüyorsun üstelik birçok kez de arkası dönük sabit duran adamı kaçırdın. Ama tüm bunlara rağmen 30 kill alıp anlamsız refleksler veriyorsun ve %45-50 HS oranın var ki bu da oynayışınla çok orantısız.

Oyun içinde sık sık duraksamalarını anlamsız yerlere bakmalarını gördüm ki bunlar hile olduğunu düşündürdü. Aynı şekilde hiç sesini almadığın bir adamın üstüne tarayarak çıkman, hiç olmayacak yerlere AWP ile scope açman gayet saçmaydı. En çok düşündüren kısım herhangi bir silahla saçma bir spray atarken merminin alakasız bir biçimde kafa gitmesi ve bunun birçok kez aynı şekilde olmasıydı. Şans falan olmuyor yani.

Ya iyi günündesindir normalden iyi oynarsın ya kötü günündesindir normalden kötü oynarsın ya da kötü başlar sonradan açılırsın ama sen 3-5 round canavar gibi oynayıp 3-5 round kurşun atamadan ölüyorsun ve bunların hepsi aynı rakibe karşı oluyor.

Bazı kısımlarda aimlock kullandığını düşündüm, bazı kısımlarda duvar hilesi kullandığını düşündüm ama hiçbirinden emin de olamadım.

Tamam ama Overwatch'ta kesin karar vermen lazım ve onlar onaylamış hile olduğumu

Öncelikle genel itibarıyla 30 küsur vuruyorsun fakat karşı takım inadına kötü oynuyor. Yani ya smurf yapıyorsun ya da rankından iyisin. Eğer smurf isen ban falan yemezsin ama smurf olacak kadar iyi de değilsin çünkü yeri geliyor arka arkaya 6-7 kere adam vuramadan ölüyorsun üstelik birçok kez de arkası dönük sabit duran adamı kaçırdın. Ama tüm bunlara rağmen 30 kill alıp anlamsız refleksler veriyorsun ve %45-50 HS oranın var ki bu da oynayışınla çok orantısız.

Tekrardan ben de izledim evet, ilk maçtı galiba orada P90 la bdeki adamı tarayışımı dikkatli dinlersen oraya smoke atılmadan önce ses veriyor o adam

Geri
Yukarı