CS:GO sebepsiz yere Overwatch ban yedim

Yusufcandem

Centipat
Daha fazla  
Dün akşam girdiğim rekabet maçında beni takımdan attılar sebepsiz yere ve arkadaşım ile vs atma kararı aldım çok güzel oynadım ettim ertesi gün yani bugün baktığımda CS:GO'da Overwatch ban yediğimi fark ettim ne hile kullandım ne bir şey yaptım takımı bile trollemedim ve yardımınıza ihtiyacım var bu banı nasıl kaldırabilirim veya Valve'ın Steam'ın veya direk CS:GO'nun müşteri hizmetleri için kullanılan bir e-posta adresi var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-10-20 173426.png
    Ekran görüntüsü 2022-10-20 173426.png
    110,7 KB · Görüntüleme: 179
Dün akşam girdiğim rekabet maçında beni takımdan attılar sebepsiz yere ve arkadaşım ile vs atma kararı aldım çok güzel oynadım ettim ertesi gün yani bugün baktığımda CS:GO'da Overwatch ban yediğimi fark ettim ne hile kullandım ne bir şey yaptım takımı bile trollemedim ve yardımınıza ihtiyacım var bu banı nasıl kaldırabilirim veya Valve'ın Steam'ın veya direk CS:GO'nun müşteri hizmetleri için kullanılan bir e-posta adresi var mı?

Desteğe yazın. Hatalı ban ise kaldırırlar. Eğer hile açtıysanız da umarım VAC ban yersiniz.

Desteğe yazıpta boşuna zaman kaybetmeyin, otomatik mesajla talebinizi kapatacaklardır. Eğer hiç hile kullanmadıysanız ve yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız kendi kendine kalkacaktır (OW kalkan çok kişi var) ama eğer hile kullandıysanız ağlayın, zırlayın, kudurun.

Geri
Yukarı