CS:GO Silver'dan nasıl çıkılır?

İyi oynuyorsanız çıkarsınız zaten. Takımınız olsun, mikrofonunuz yoksa kesinlikle almalısınız ve info vermek için kullanın. Bir yerde de yetenek gerekli. Ben 2 senedir MG 1'im. Tabii 40FPS alıyordum o zamanlar. Şimdi daha iyi bir PC'im var MGE oldum ama daha fazlasını olamam gibi çünkü hissediyorum zorluyorlar beni :D Aim haritalarında da her gün 5-10 dk çalışın.
Aslında çalışmak ve haritayı gezmek yapması daha iyi. Hangi harita (D2, Nuke, Overpass) gibi yerlerin pusu yapması yüksek olduğu yerleri gezip bir değerlendirmeli. Ben Silver Elite Master>Nova 2 oldum ve hala kasıyorum. 3 gün içinde.

İlk olarak yere bakarak oynama aimini hep kafa hizzasında tut. Adamlara flick falan mı atcaksınız yere bakarken yukarı kaydırıp? 2. olarak smoke flash falan öğren, iletişimin iyi olması için türklerle gir, sadece Dust 2 oynama, bilmiyorsan haritalardaki yerlerin kısaltmalarını öğren, aimin kötüyse aimbotz yükle her gün 300 adam vur ve FFA deathmatch sunucularında 1 saat falan takıl günlük.

418,8
Hocam gerçekten iyi oynuyorum. Ama bir türlü rank atlayamıyorum. Maçta yaptığım fazla bir hata yok. Maçları kaybetmemin sebebi oyunu oynamayı bilmeden rekabetçi giren insanlar olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlarınla gir diyeceksiniz. Sadece etiketlediğim arkadaşım iyi oynuyor. O da hep müsait olmadığı için tek oynuyorum genelde. Bomba yerlerini ve taktiklerini de biliyorum. (418 saatin hepsi rekabetçi değil)

Hocam aimim güzel. Ama genelde kaybediyorum çünkü oyunu oynamayı bilmeyen insanlar geliyor. Arkadaşlarımdan sadece 1 tanesi oynamayı biliyor. Ve o da hep müsait olmuyor.

Silver 3'üm.
Aynı senin gibi bir arkadaşım vardı nova 2 rankı, 600 saati var. ''Abi takıma troll geliyor rank atlayamıyorum iyi oynuyorum sizinle bir el gireyim göreceksin bak'' falan filan diyordu, benim ve arkadaşlarımın rankları da çift keleş, dmg. Peki dedim gel bir el girelim, sana yemin ediyorum çocuğu izlerken gözlerim kanadı, bombayla ct'ye atlamalar, rushlayıp ölmeler. Benim arkadaşlar özelden yazıyor bana bir daha bu çocuğu çağırma diye😁. Zaten rankın silver sen maç arattığın zaman da takımına silver adamlar gelecek, takım arkadaşlarından pek bir şey beklememen lazım ki karşıya da silver geleceği için sıkıntı yok. Lobi aratırsan takımına daha iyi oynayan arkadaşlar gelebilir. Ben iyiyim süperim diye aim antrenmanları yapmıyorsan zaten elendin, günde 1 2 saat cs oynuyorsan zaten elendin. Oyunda ranklar boşuna yok herkes kendi aimi, yeteneği, bilgisi dahilinde adamlarla eşleşsin oynasın diye var. Eğer sen kendinden bir şey vermiyorsan oyuna, oyunda iyi olmayı bekleyemezsin. Eğer cidden yüksek ranklarla oyun oynamak istiyorsan zamanından verip çalışman gerekiyor. Her suçu takıma atarak kendini geliştiremezsin, dediğim gibi silversın silver adamlarla eşleşeceksin takımındaki oyunculardan çok bir şey bekleme. Biz de silver olduk, troller denk geldi, hileler denk geldi ama bir şekilde çıkabildik o elodan. Daha 400 saatin var, ben deagle kullanmasını 1000 saate yakınken yeni öğrenmiştim 400 saatte çok bir şey beklememek lazım tabi kişiden kişiye de değişir. Ve ayrıca teşekkür ediyorum sana, çoğu insan silverdan nasıl çıkarım diye araştırmak yerine hilelere başvuruyor, kendini boostlayacak hilelerle oyuna giriyorlar. Yüksek rankların oynayış videolarını izle youtube'dan, kendi demolarınla karşılaştır.👌

Oyunda rastgele bir Türk ekip geldi 2 arkadaş onlarla girdik ikimizde gümüş 3dük 1 haftada ben nova 2 o nova 3 oldu.

Aynı senin gibi bir arkadaşım vardı nova 2 rankı, 600 saati var. ''Abi takıma troll geliyor rank atlayamıyorum iyi oynuyorum sizinle bir el gireyim göreceksin bak'' falan filan diyordu, benim ve arkadaşlarımın rankları da çift keleş, dmg. Peki dedim gel bir el girelim, sana yemin ediyorum çocuğu izlerken gözlerim kanadı, bombayla ct'ye atlamalar, rushlayıp ölmeler. Benim arkadaşlar özelden yazıyor bana bir daha bu çocuğu çağırma diye😁. Zaten rankın silver sen maç arattığın zaman da takımına silver adamlar gelecek, takım arkadaşlarından pek bir şey beklememen lazım ki karşıya da silver geleceği için sıkıntı yok. Lobi aratırsan takımına daha iyi oynayan arkadaşlar gelebilir. Ben iyiyim süperim diye aim antrenmanları yapmıyorsan zaten elendin, günde 1 2 saat cs oynuyorsan zaten elendin. Oyunda ranklar boşuna yok herkes kendi aimi, yeteneği, bilgisi dahilinde adamlarla eşleşsin oynasın diye var. Eğer sen kendinden bir şey vermiyorsan oyuna, oyunda iyi olmayı bekleyemezsin. Eğer cidden yüksek ranklarla oyun oynamak istiyorsan zamanından verip çalışman gerekiyor. Her suçu takıma atarak kendini geliştiremezsin, dediğim gibi silversın silver adamlarla eşleşeceksin takımındaki oyunculardan çok bir şey bekleme. Biz de silver olduk, troller denk geldi, hileler denk geldi ama bir şekilde çıkabildik o elodan. Daha 400 saatin var, ben deagle kullanmasını 1000 saate yakınken yeni öğrenmiştim 400 saatte çok bir şey beklememek lazım tabi kişiden kişiye de değişir. Ve ayrıca teşekkür ediyorum sana, çoğu insan silverdan nasıl çıkarım diye araştırmak yerine hilelere başvuruyor, kendini boostlayacak hilelerle oyuna giriyorlar. Yüksek rankların oynayış videolarını izle youtube'dan, kendi demolarınla karşılaştır.👌
Hocam zaten günlerim boş geçtiği için sabah kalktığım gibi aim antremanı yapıyorum. Sonra maça giriyorum. Orda etiketlediğim arkadaşımla girince hiç kaybetmiyoruz. Biz mükemmel oynamıyoruz. Ama bir silvere göre katlarca iyi oynuyoruz. Etiketlediğim arkadaşım sürekli giremediği için genelde tek oynamam gerekiyor. Rankta silver genelde oynamayı fazla bilmeyen kişiler geldiği için yükseltemiyorum. Buradaki arkadaşların dedikleri şeylerin çoğunu yapmaya çalışıyorum. Suçun hepsini takım arkadaşlarıma da yıkmıyorum. Benimde hatalarım olabilir. Ama yüklemememin yüksek nedeni düzgün takım arkadaşlarımın olmaması diye düşünüyorum. Çünkü hocam adam sağda benim takım arkadaşlarım sola doğru sıkmaya çalışıyor.
Kanka Prime olduğuna emin misin?
Eminim. İstersen ekran görüntüsü de atabilirim.

Son düzenleme:
Hocam zaten günlerim boş geçtiği için sabah kalktığım gibi aim antremanı yapıyorum. Sonra maça giriyorum. Orda etiketlediğim arkadaşımla girince hiç kaybetmiyoruz. Biz mükemmel oynamıyoruz. Ama bir silvere göre katlarca kat iyi oynuyoruz. Etiketlediğim arkadaşım sürekli giremediği için genelde tek oynamam gerekiyor. Rankta silver genelde oynamayı fazla bilmeyen kişiler geldiği için yükseltemiyorum. Buradaki arkadaşların dedikleri şeylerin çoğunu yapmaya çalışıyorum. Suçun hepsini takım arkadaşlarıma da yıkmıyorum. Benimde hatalarım olabilir. Ama yüklemememin yüksek nedeni düzgün takım arkadaşlarımın olmaması diye düşünüyorum. Çünkü hocam adam sağda benim takım arkadaşlarım sağa doğru sıkmaya çalışıyor.

Eminim. İstersen ekran görüntüsü de atabilirim.
Sabahtan beri, yatırım için açtığım hesabımda rekabetçi atıyorum rankı yok; inferno, agency, dust2, gring haritalarında oynadım ve oynamaya da devam ediyorum 5 maçtır kazanıyorum ve takımıma bir tane bile toxic adam gelmedi hepsi oynamasını biliyordu. Şu an 2. kez grind haritasında 5 kişinin full negev kullanması ve bizim enteresan bir şekilde onlara karşılık veremiyor oluşumuz dolayısıyla kaybediyoruz.😓

Kendinizi kandırmayın arkadaşlar. Karşınızdakiler silver. Çıkamıyorsanız seviyeniz odur. Silver ranktaki oyuncular genelde ekipmanları ve/veya interneti yetersiz olanlardır. Böyle sorunlarınız yok ve silversanız emin olun çok eksiğiniz var. Oyun bilginiz ve yeteneğinizin dışında mentalinizin yetmemesinden bile olabilir.
Supremeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı