CS:GO ve Valorant belli bir rankta takılma

Fallegan

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, CS:GO ve Valorant oynuyorum ve Online FPS oyunlarını seviyorum. Fakat bir sorunum var, rankta takıldım. CS:GO'da nova 3, Valorant Gold 3 bu ranklardan halâ çıkamadım. Buraya gelmem zaman aldı, çalışarak vs ama buradan gerisi zorlayamıyorum. Bir kazanıp bir kaybediyorum. Sorum şu: Reflekslerimin kapasitesi bu kadar ve bundan ileriye gitmem mümkün değil mi? Yoksa bir yerde yanlış mı yapıyorum. CS:GO'da keleş, Valorant'ta plat a çıkmadan rahat edemeyeceğim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
D2 dışında map öğrenirseniz rank atlarsınız. Vertigo, Overpass ve Train öneririm, kendiniz solo girseniz bile güzel smoke ve flashlar atabileceğiniz mapler. (Hepsi de D2'den kaliteli.)

Selamlar, CS:GO ve Valorant oynuyorum ve Online FPS oyunlarını seviyorum. Fakat bir sorunum var, rankta takıldım. CS:GO'da nova 3, Valorant Gold 3 bu ranklardan halâ çıkamadım. Buraya gelmem zaman aldı, çalışarak vs ama buradan gerisi zorlayamıyorum. Bir kazanıp bir kaybediyorum. Sorum şu: Reflekslerimin kapasitesi bu kadar ve bundan ileriye gitmem mümkün değil mi? Yoksa bir yerde yanlış mı yapıyorum. CS:GO'da keleş, Valorant'ta plat a çıkmadan rahat edemeyeceğim :D

İlk yanlışın bu saatte konu açmak kanka ama tek diyebileceğim şey aim çalışmak botlarla, DPI ayarlarını söylüyorum 1600 DPI 1.05 sens bu CS:GO için, Valorant için 0.400 ve Windows fare ayarlarından fare işaretçi hızını 4. çizgi yap ve fare ivmesini aç ve CS:GO'da aimbotz da tek yönde 2 kırmızı çizgi olacak şekilde botların içine gir ve One tap çalış en az 1000 bot vur eğer fare çok hızlı gelirse 800DPI yap bir de şöyle bir şey diyebilirim mouse un ne kadar yavaş olursa o kadar iyi adam vurabilirsin.

İlk yanlışın bu saatte konu açmak kanka ama tek diyebileceğim şey aim çalışmak botlarla, DPI ayarlarını söylüyorum 1600 DPI 1.05 sens bu CS:GO için, Valorant için 0.400 ve Windows fare ayarlarından fare işaretçi hızını 4. çizgi yap ve fare ivmesini aç ve CS:GO'da aimbotz da tek yönde 2 kırmızı çizgi olacak şekilde botların içine gir ve One tap çalış en az 1000 bot vur eğer fare çok hızlı gelirse 800DPI yap bir de şöyle bir şey diyebilirim mouse un ne kadar yavaş olursa o kadar iyi adam vurabilirsin.
Öncelikle özellikle sens kullanmak istemiyorum elimde kullandığım senslerim var söyleyeyim. CS:GO 800 DPI 2.00 In-game sens. Valorant: 800 DPI 0.42 In-game sens. Her gün bot antrenmanları da yapıyorum. HS, flick, 2 li flick, peek alıştırmaları.
D2 dışında map öğrenirseniz rank atlarsınız. Vertigo, Overpass ve Train öneririm, kendiniz solo girseniz bile güzel smoke ve flashlar atabileceğiniz mapler. (Hepsi de D2'den kaliteli.)
CS:GO da da D2 hariç tüm mapleri oynuyorum :) Train, overpass, office ve agency favorilerim.

Öncelikle özellikle sens kullanmak istemiyorum elimde kullandığım senslerim var söyleyeyim. CS:GO 800 DPI 2.00 In-game sens. Valorant: 800 DPI 0.42 In-game sens. Her gün bot antrenmanları da yapıyorum. HS, flick, 2 li flick, peek alıştırmaları.
Hocam Aim Botz kullanmanıza gerek yok. Yprac Aim Trainer öneririm, her mod var. 👍 O kadar iyi bir map ki adeta farklı bir oyun gibi.

Sanırım refleks bu kadar. Yapabileceğim daha ne var bilemiyorum. CS:GO da 500 saatim var valorantı da ilk çıktığı haftanın 2. günü drop düşürerek başladım her gün de oynarım. Hala geliştiğimi düşünüyorum bazen ben de şaşırıyorum naptım diye ama halâ gold 3 üm :D
Hocam Aim Botz kullanmanıza gerek yok. Yprac Aim Trainer öneririm, her mod var. 👍 O kadar iyi bir map ki adeta farklı bir oyun gibi.
CS GO da aim mapi kullanmıyorum aslında. Sadece 128 tick dm sunucuları herkes tek.
Ama dediğinizi deneyebilirim teşekkürler. Bir de aim geliştirme uygulamaları var onlara ne diyorsunuz? Aim lab şu an rövanşta sanırım.

TR DM'lerini fazla oynama. İğrenç insanlar oynuyor TR DM'de. Dediğim mapi indir ve kullanmaya başla.

Öncelikle özellikle sens kullanmak istemiyorum elimde kullandığım senslerim var söyleyeyim. CS:GO 800 DPI 2.00 In-Game sens. Valorant: 800 DPI 0.42 In-Game sens. Her gün bot antrenmanları da yapıyorum. HS, flick, 2'li flick, peek alıştırmaları.

CS:GO'da da D2 hariç tüm mapleri oynuyorum :) Train, overpass, Office ve agency favorilerim.

Bot antrenmanları falan boş ve gereksiz şeyler elin alışıyor normal oyunlar öyle değil her eloda oyuncular farklı oynuyor senin ilk başta spray atmayı öğrenmen lazım.
Spray haritası var her silaha uygun zaten 2 silahla oynuyorsun oyunu genelde spray atabilirsin CS:GO için konusuyorum.
Ondan sonra Online DM haritaları var 128 tik onlara gir brutal vardı bir aralar iyi oyuncular olurdu orada takıl hala varsa.
Ve tek mapte takılı kalma map bilgini gelistir.
Ondan sonra bomba rank yükseldikçe bomba atmayı öğrenmen lazım.
CS:GO'da rank kasmak çok basit iş yaparsın.

Aim Lab gereksiz bir uygulama CS için. Kendi atolyesi sayesinde Aim Lab'dan daha fazla iş yapan haritaları var. Valorant için deneyin, Valorant topluluk bakımından özürlü olduğu için tek çare o. Ama Yprac Aim Trainer varken Aim Lab kullanmak saçma.

Takım topla. ama düzenli olsun mesela biri reyna oynasın biri sage. Ve her map için taktik oluşturun. Ama iş burda bitmiyor. Takımla birlikte bir Aim antrenmanı oluşturun ve her gün aynı saatte yapın. Ha birde unutmadan antrenman 30 dk ile 2 saat arası olsun ve en az 3 dm girin. Cs de ise flash smoke taktikleri ve tekrar aim çalışmanız yeterli olucaktır. Eğer e spor izliyorsanız onlarında bol bol taktik yaptını ve maça girmeden önce en azından ısındığını görüceksiniz. Başarılar
Bot antrenmanları falan boş ve gereksiz şeyler elin alışıyor normal oyunlar öyle değil her eloda oyuncular farklı oynuyor senin ilk başta spray atmayı öğrenmen lazım.
Spray haritası var her silaha uygun zaten 2 silahla oynuyorsun oyunu genelde spray atabilirsin CS:GO için konusuyorum.
Ondan sonra Online DM haritaları var 128 tik onlara gir brutal vardı bir aralar iyi oyuncular olurdu orada takıl hala varsa.
Ve tek mapte takılı kalma map bilgini gelistir.
Ondan sonra bomba rank yükseldikçe bomba atmayı öğrenmen lazım.
CS:GO'da rank kasmak çok basit iş yaparsın.
Kardeş botlar boş değil. Orda çok iyi bir şekilde one tap, spray, flick geliştiriliyor. Fakat yinede dm girmek gerekiyor

Geri
Yukarı