CS:GO vs Valorant

Valorant VS CS:GO

• Valorant

Oy: 57 39,0%
  • CS:GO

Oy: 89 61,0%

• Oy verenlerin toplamı
    146
  • Anket kapandı .
Size bu hileler nasıl bu kadar çok denk geliyor galiba oynamadan oyunda hile var diyorsunuz evet var ama karşınıza gelmesi güven faktörünüzle alakalı siz de hile yaparsanız güven faktörünüz düşer ben de arada mm oynuyorum uzun suredir hile görmüyorum.

Herkesin bir oyundan beklediği farklıdır ve buna göre kararları şekillenir, ayrıca 2 oyunun karşılaştırılacak kadar aynı kategoride olduğunu düşünmüyorum. Amacınız konunuzda mesaj görmek ve taraf kavgası olmuşturmak değilse, lütfen "AMD VS İNTEL, VALORANT VS CS:GO, LOL VS DOTA 2" gibi konular açmayın.

Neredeyse 10 yıldır CS oynayan birisi olarak ikisi arasından Valorant diyorum.(Şıklara ek olarak R6 diyorum)
Aslında evet CS:GO>Valorant: Vuruş hissiyatı, oynanışın daha tatmin edici olması gibi şeylerden dolayı ama kusura bakmayın da CS:GO'yu bitiren kendisi oldu.
Girdiğim 3 maçtan 2'sinde hile geliyorsa ve bunları report etmeme ragmen uyarı bile gelmiyorsa, Mevlana olarak report edilen OW reportlarından bile uzun süre uyarı gelmiyorsa, halen 128 Tick serverler ve düzgün bir hile koruması yoksa bu oyundan bir cacık olmaz.
Beni(oyuncuyu)düşünmeyen oyunu ben neden düşünüyüm ki?
Şimdi Faceit'e geç dersiniz ama Free'de de durumlar aynı, troll kaynıyor ayrıca zaten belli bir seviyeye kasmayacaksam neden sadece eğlenmek için Faceit-Pro'ya para veriyim ki?
Oynamayı bıraktığımdan beri daha mutluyum, hatta Online FPS oyunlarından bile soğuttu bu oyun beni, rahat 1 ay girmedim.
Oyunlar eglenmek içindir kanser olmak için degil.
Belli bir seviyeye gelince zaten çogu kişi sadece rütbe kasmak için oynuyor, eee peki Global oldun ya da Faceit LW10 peki sonra?
(Not: Burada e-spor, yayın vb. için Faceit kasanlardan bahsetmiyorum)
Yaşasın R6, Umarım ileride onun için de aynısını demem :D
Online FPS oyunları pişmanlıktır.

Valorant diyorum çünkü her aimi iyi olan maçı alamıyor. Taktiksel zeka daha ön planda. Viper ile düşmanları sıkıştırıyorsun, sova ile yerlerini açığa çıkarıyorsun, sage ile 1 adam fazla oynuyorsun vs. CS'de ise yapabileceğin en büyük taktik a gösterip b gitmek. Hilelerden bahsetmiyorum bile.

Silver Elo'da oynuyorsan eğer a gösterip b gitmek normal :)
Çok uzun süredir CS:GO oynayan biri olarak Valorant girdiğim'de bu ne? Demiştim. Çünkü oyunda spray denen şey yok, üstüne peek yok, en çok lazım olan şeyler yok yani. Tamamen Riot Games ve yayıncıların sayesinde hype'lanan bir oyun.Hile diyen arkadaşlara Faceit öneririm.128 Tick,Hile yok,Toxic olabilir ki bu gayet normal her oyunda olan bir şey(Premium'da yok).

Çok uzun süredir CS:GO oynayan biri olarak Valorant girdiğim'de bu ne? Demiştim. Çünkü oyunda spray denen şey yok, üstüne peek yok, en çok lazım olan şeyler yok yani. Tamamen Riot Games ve yayıncıların sayesinde hype'lanan bir oyun.Hile diyen arkadaşlara Faceit öneririm.128 Tick,Hile yok,Toxic olabilir ki bu gayet normal her oyunda olan bir şey(Premium'da yok).
Ya abicim aciklasana CS taktik olarak yapabileceğin ama Valorant'ta yapamayacagin. Ben sana tam tersini yüzlerce sayarım. Silver Eloymus Usta Koruyucuymus mapler aynı değil mi ne değişecek? Map'e herhangi bir müdahale edebiliyor musun smoke ve fire dışında?

CS:GO'da uçma kaçma falan yok. Ejderha yok saçma sapan şeyler yok. Valorant çöp.

Valo daha zevkli gelmeye başladı CS devri yavaş yavaş kaybediyor kendini bir şey yapmazsa.

Aynen hocam kesinlikle CS:GO bitiyor Valorant dövdü attı o yüzden. CS devri bittinin yanına (!) Koyunda bazı arkadaşlar benim gibi ciddiye alacak yorumunuzu.
çok uzun süredir CS:GO oynayan biri olarak Valorant girdiğim'de bu ne? Demiştim. Çünkü oyunda spray denen şey yok, üstüne peek yok, en çok lazım olan şeyler yok yani. Tamamen Riot Games ve yayıncıların sayesinde hype'lanan bir oyun. Hile diyen arkadaşlara Faceit öneririm. 128 tick, hile yok, toxic olabilir ki bu gayet normal her oyunda olan bir şey(Premium'da yok).

Hocam Faceit'te 20 dolaramı ne Prime vardı sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı