CS:GO vs Valorant

Şahsen Valorant'ı oynamadığım için bilmiyorum. Fakat CS:GO'da her daim hile vardı ve olmaya devam edecek. Seçkin hesap almanız bunu engellemiyor. İnsanlar yeni hesaplar alıp hile kullanımına devam ediyor. Size tavsiyem daha farklı FPS oyunlarına yönelmeniz.

Mesela hocam neler olabilir? Bende yönelmek istiyorumda pek yok gibi. PUBG Warzone hileden geçilmiyor. Apex gerçekten efsane bir oyun ama 6 ay oynamak sıktı artık. Rainbow'u sıkıcı buldum ama ilk başta normal sanırım. Rainbow tek çarem gibi. 3 kere satın alıp iade ettim. Ne yapacağım bilmiyorum. 700TL fare ile 900TL'lik kulaklık var ama FPS oyunu yok bilgisayarda, çıldıracağım. Ya satacağım komple PC'yi ya da mecbur arada gireceğim.

Valorant oynayacaksan takımın veya arkadaşlarınla girmen lazım onun haricin de solo gireceksen FPS geçmişin varsa oyun sarıyor ben 5K saatli CS:GO oyuncusu olarak şunu söyleyebilirim kaç kez global eloya çıktım hatırlamıyorum bile ama mm de 5 maçın 3Ü hile geliyor artık sıkılmaya başlamıştım solo olarak Valorant oynamaya başladım yaklaşık 2 hafta oldu şu an elmas 3 elosundayım ama dediğim gibi CS:GO hile barındıran bir oyun zaten geçim kaynakları bu benim tahminimce Valorant neredeyse 0 hile fakat solo girdiğin zaman tilt olma durumu var sana kalmış artık.

Sorduğun sorulara göre;

CS-GO'nun vuruş hissiyatı daha iyi.

Hile durumu bakımından Valorant çok daha iyi.

Valorantın serverlerı daha iyi.

Toxic kitle ikisinde de var.

Bence hiç rekabetçi oyunlara girme ama illa oynayacağım diyorsan R6 öneririm.

Mesela hocam neler olabilir? Bende yönelmek istiyorumda pek yok gibi. PUBG Warzone hileden geçilmiyor. Apex gerçekten efsane bir oyun ama 6 ay oynamak sıktı artık. Rainbow'u sıkıcı buldum ama ilk başta normal sanırım. Rainbow tek çarem gibi. 3 kere satın alıp iade ettim. Ne yapacağım bilmiyorum. 700TL fare ile 900TL'lik kulaklık var ama FPS oyunu yok bilgisayarda, çıldıracağım. Ya satacağım komple PC'yi ya da mecbur arada gireceğim.
Aklıma ilk gelen şuan Insurgency. Veya FPS tarzından farklı bi tarz arıyorsanız Wargaming, War Thunder gibi savaş/aksiyon oyunları mevcut.

İkisini de oynadım. Uzun zamandır CS:GO oynamıyorum. Valorant'ta daha çok eğleniyorum. Skiller vesaire oyunu monotonlaşmaktan çıkarıyor.

(Düzenleme: Grafikleri eklemeyi unutmuşum. Grafikleri de bana daha hoş geliyor.)

Son düzenleme:
Valorant'ın daha iyi olduğunu düşünüyorum hem hileciler çok az zaten kullanan da kısa süre de banlanıyor hem de Valorant'ta skill mekaniği olduğu bana zevkli geliyor grafik olarak gerçekçi seviyorsanız CS:GO sizin içindir onun dışın da Valorant gayet güzel bence.

CS'den rankım MGE idi. Valorant çıkınca arkadaşlarım oynamaya başladı bende oynamaya başladım daha CS:GO oynamıyorum Valorant bana şu anlık bana çok daha zevkli geliyor (İmmortal 3).Benim olduğum ranklarda toxic oyuncu sayısı oldukça az ve ben genelde Frankfurt serverinde oynuyorum Türkiye'de daha çok toxic oyuncu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı