CS:GO vs Valorant

Valorant oynayacaksan takımın veya arkadaşlarınla girmen lazım onun haricin de solo gireceksen FPS geçmişin varsa oyun sarıyor ben 5K saatli CS:GO oyuncusu olarak şunu söyleyebilirim kaç kez global eloya çıktım hatırlamıyorum bile ama mm de 5 maçın 3Ü hile geliyor artık sıkılmaya başlamıştım solo olarak Valorant oynamaya başladım yaklaşık 2 hafta oldu şu an elmas 3 elosundayım ama dediğim gibi CS:GO hile barındıran bir oyun zaten geçim kaynakları bu benim tahminimce Valorant neredeyse 0 hile fakat solo girdiğin zaman tilt olma durumu var sana kalmış artık.

Hocam şu an içimdeki demek istediklerimi yazmışsınız. Arkadaşlarla gireceğiz ama her zaman giremiyoruz. Bilgisayarları hep beraber aldık pandemide ama biri misal işe gidiyor o saatte birinin stajı oluyor, biri uygun olmuyor derken 2-3 arkadaş anca girebiliyorsun. 5 kişilik takım olunca zor oluyor aynı anda 5 kişi toplamak. Apex oynuyorduk 3 kişilik. Çok iyiydi ama artık her şeyin aynı olması ve 6 ay boyunca oynamak cidden sıktı. 1 ay girmedim. Nefes aldığımı hissettim. CS:GO hileden canım sıkılıyor. Adam hile yapmiyor gibi ama yine yapiyor her türlü, hile yapmayan bile yani hile yapiyor. Göstermemeye çalışıyor. Valorant ise çoluk çocuk kitlesi beni öldürüyor. Yaşım 24 benim. Geçen veletin birine nasıl çıldırdım.

Valorant random adamlarla oynanmaz. Adam karakter seçme ekranında istediği karakteri seçemediği için Skye alıp bizi kör ediyor(plat elo). Ancak CS oynarken bizim takımı bilerek kör eden fazla kişiye rastlamadım.

Valorant ücretsiz ve karakterin yeteneklerine bağlı bir oyun. Hile ve Bug yapanların sayısı oldukça arttı.CS-Go ise hilenin ana merkezi fakat oynanış olarak hem daha eşit hem de daha eğlenceli bana göre.İkisi arasında kaldıysan CS'ye yönelebilirsin.Valorantın kitlesi gerçekten çekilmiyor.

CS:GO.

Hocam şu an içimdeki demek istediklerimi yazmışsınız. Arkadaşlarla gireceğiz ama her zaman giremiyoruz. Bilgisayarları hep beraber aldık pandemide ama biri misal işe gidiyor o saatte birinin stajı oluyor, biri uygun olmuyor derken 2-3 arkadaş anca girebiliyorsun. 5 kişilik takım olunca zor oluyor aynı anda 5 kişi toplamak. Apex oynuyorduk 3 kişilik. Çok iyiydi ama artık her şeyin aynı olması ve 6 ay boyunca oynamak cidden sıktı. 1 ay girmedim. Nefes aldığımı hissettim. CS:GO hileden canım sıkılıyor. Adam hile yapmiyor gibi ama yine yapiyor her türlü, hile yapmayan bile yani hile yapiyor. Göstermemeye çalışıyor. Valorant ise çoluk çocuk kitlesi beni öldürüyor. Yaşım 24 benim. Geçen veletin birine nasıl çıldırdım.

CS:GO'da hileyi belli etmeden oynayanlara legit oynanış deniyor bu şekilde tespit edilebilmeleri zorlaşıyor ve 1-2 sene oynuyorlar ardından hile VAC sistemi tarafından tespit ediliyor ve VAC dalgası denilen şeyden ötürü yasaklanıyorlar ve bu kısır döngü gibi tekrarlanıyor. Yanlışım varsa düzeltiniz.

Eski CS:GO oyuncusuyum şu an aktif olarak Valorant oynuyorum arada CS giriyorum Valorant'ı tavsiye ederim bıçak ve desen(skin) çok pahalı CS'de. Diğer arkadaşların da söylediği gibi CS:GO'da hile oranı biraz daha fazla.

Bu arada yasak mı bilmiyorum ama Valorant oyun arkadaşı aramaktayım yeni başladım 2 hafta falan oldu rank şu an plat 2 takıma çok fazla toxic ve smurf troll gelmesinden ötürü plat 3 elodan düştüm sage mainlemeye çalışıyorum yaş 20 birlikte oynamak isteyenler ekleyebilir (Discord alix / vladd#2681)

İkisini de bırakın hocam en iyisi Team Fortress 2 hem hileci yok hem küfürcü (çok nadiren denk geliyor o zaman da hemen atılıyor ki bu oyunu oynayan kitle hile sevmeyen bir kitle) ilk başta CS:GO ile başladım sonra CS 1.6'ya geçtim (grafikleri daha kötü ama oyunun half-life'dan gelen aşırı hızlı bir temposu var oyunu aşırı zevkli hale getiriyor) en son TF2'ye geçtim ve en iyisi TF2

Geri
Yukarı