CS:GO vs Valorant

• Konuyu başlatan Joel1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 122
  • Görüntüleme 8B
Evet kafadan vurma hissi mükemmel.
Hile bana gelmedi cs go da hiç
Valorant daha canlı geliyor bana Max 2 dk oyum buluyor cs go geçen 10dk bekledim 20dk da ısınma oynadım kimse yok

CS GO ölüyor ama yavaş yavaş

Son zamanlarda CS:GO'da maç bulamaz oldum, gelenler de hep kötü oynayanlar hiç iyi oynayanlar gelmedi. Oyunda hileler (bana gelmedi)
Valorant'ta hep yaşı küçük oyuncular (yaşı küçük diye oynamasın demiyorum ama trollüyorlar).
Sizce nasıl bir yere gidiyor CS:GO? Hangisi sizce iyi oynanır emek verilir?
Bununla ilgili açılan konuları gördüm ama güncel olsun dedim.

Çok alakasız bir şey diyeceğim. Uzun zaman maç bulamazsa oyunun dosyalarını doğrula.

Son zamanlarda CS:GO'da maç bulamaz oldum, gelenler de hep kötü oynayanlar hiç iyi oynayanlar gelmedi. Oyunda hileler (bana gelmedi)
Valorant'ta hep yaşı küçük oyuncular (yaşı küçük diye oynamasın demiyorum ama trollüyorlar).

CS:GO mükemmel bir oyun. Ancak son zamanlarda her oyunuma gelen hileler yüzünden kesinlikle Valorant. Keşke ilgilenen olsa şu oyunla mükemmel olurdu :(

Bir çete savaşı başlattın.

1610397872144.png

Geri
Yukarı