CS:GO vs Valorant

B
Nasıl bir fanboysun sen anlamadım. Durduk yerde RDR2 demeye başladın, saçma sapan konuşma. Birisi FPS oyunu, birisi de TPS oyunu, bir zahmet FPS oyununun vuruş hissiyatı fazla olsun değil mi?
Gerçi olayı Valorant vs CS:GO'dan, CS:GO vs RDR 2'ye getiren, ultra mega bir fanboya ne anlatabilirsin ki? Yazık.
Ben RDR2 fanboyu değil hatta RDR2 fanboylarından laf yiyen biriyim benim amacım şuydu rekabetçi oyunların hiç birinde vuruş hissi yok.
İstersen Doom Ethernal ile karşılaştırırım ama amacım o değil.

B

Ben RDR2 fanboyu değil hatta RDR2 fanboylarından laf yiyen biriyim benim amacım şuydu rekabetçi oyunların hiç birinde vuruş hissi yok.
İstersen Doom Ethernal ile karşılaştırırım ama amacım o değil.
Tamam da ne alaka yani?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hangisi daha fazlaymış?
Aldın mı cevabını?

Tamam da ne alaka yani?
Hangisi daha fazlaymış?
Aldın mı cevabını?
Rdr2 de:)
CS:GO'da vuruş hissi yok mu? Attığım videoları izlesene bi'.
Ben diyorum ki ikisinde de yok.
Bir de vuruş hissi düşmanın üstünde daha önemlidir bence.

Aiming'i çok basit CS:GO'daki gerçek novalar boostlamamış veya 500 maç atıp anca nova olmamış ise Valorant da net immo olur hiç skill kullanmadan 40 kill rahat alıyordum sprayi çok saçma örneğin spray yapmaya başladıktan sonra sekmenin düzelmesi için bırakıp tekrardan spraya başlamak mantıksız sprayi bırakıp tekrar başladığımda aim hala düzelmemiş oluyor hatta daha kötü gökyüzünden sıkmaya başlıyor. :D.

İmmoyum ve hayatım boyunca hiçbir zaman spray atarken bırakıp tekrar başlamadım. Bunu yaparsan zaten ölürsün. Vandal alıp sprey atmaya çalışıyorsan onu bilemem zira spray silahı phantomdur.

Tamam. Sen bayağı bayağı fanboysun, silahın doku kalitesine bakıp cevap verdin büyük ihtimal. En iyi oyun RDR2 abi. Rekabetçi oyun oynayan aptaldır hatta, eziktir, oyuncu değildir. Devam et böyle, gördüğüm en ağır fanboysun, verdiğin cevap traji komik. Orda en çok vuruş hissiyatını pompalıda veren 1 Valorant, 2 CS:GO, 3 RDR2.

Tamam. Sen bayağı bayağı fanboysun, silahın doku kalitesine bakıp cevap verdin büyük ihtimal. En iyi oyun RDR2 abi. Rekabetçi oyun oynayan aptaldır hatta, eziktir, oyuncu değildir. Devam et böyle, gördüğüm en ağır fanboysun, verdiğin cevap traji komik. Orda en çok vuruş hissiyatını pompalıda veren 1 Valorant, 2 CS:GO, 3 RDR2.
Ben öyle bir şey demedim ki.
Ben diyorum ki rekabetçi oyunlar doğası gereği vuruş hissi barındırmazlar.
Rdr2 de düşmanın kopan uzuvları bile var.
Senin attığın video sadece havaya ateş etmeden ibaret.

Geri
Yukarı