CS:GO vs Valorant

Cidden bu iki oyunu kıyaslandınız mi ya? Abi fanatikliğin ne anlamı var. Salın isteyen istediğini oynasın.
Kimse kimsenin ne oynadığına bir şey demiyor? Sizin ne oynadığınızdan banane, bizene? Oyunların kalitesini karşılaştırıyoruz.

Hile sorunu olduğu için CS:GO oynamayı tercih etmiyorum, yine de Valorant'tan çok daha gerçekçi bir FPS oyunu olduğu kesin.
Hocam linç yemek istemem ama, Valorant'ın zaten gerçekçi olmak gibi bir amacı yok. Bence ajanların özellikleri gerçekten çok iyi. Açıkçası ben silah alıp adamları vurmak yerine, silah ve yetenek alıp bunları taktiklerinle birleştirip daha hızlı bir oyun oynamaktan daha çok zevk alıyorum.

İki oyununda kitlesi toxic ve beyini erimiş insanlardan oluşuyorlar. Artık birisine, oynadığın oyunun adını söyle bende kim olduğunu sana söyleyim diyorum.genelleme yapmak istemezdim ama karşılaştıklarımın çoğu böyle.bence bir oyunun kitlesi çok önemli. Ona göre karar verin.

İki oyununda kitlesi toxic ve beyini erimiş insanlardan oluşuyorlar. Artık birisine, oynadığın oyunun adını söyle bende kim olduğunu sana söyleyim diyorum.genelleme yapmak istemezdim ama karşılaştıklarımın çoğu böyle.bence bir oyunun kitlesi çok önemli. Ona göre karar verin.
CS:GO'nun MM kitlesi bir tık kötü, ama Valorant'ın kitlesinden çok daha iyi. Aslında MM kitlesi de iyi de Dust 2 ve Mirage'de çok toxic geliyor.

Sesi kapayıp custom map girerdim ben cs de, boşuna rank işine girmek gerekmez.

Geri
Yukarı