CS:GO vs Valorant

Arkadaşlar onlarca böyle konu var, biliyorum. Ama canım bu 2 oyun hakkında tartışmak istiyor, CS:GO'yu yüceltip, Valorant'ı gömmek istiyor.
Ben Valorant'ı gömmeye başlıyorum, atış hissiyatı yok, boncuklu silah gibi sıkıyor. Çöp oyun.
Ben böyle konuşmayı sevmem ama, bu konuları görmeden önce iyiydim gördükten sonra bruh oldum.

Valorant’ı savunmayacağım, iyi olduğu aşikar.

Arkadaşlar onlarca böyle konu var, biliyorum. Ama canım bu 2 oyun hakkında tartışmak istiyor, CS:GO'yu yüceltip, Valorant'ı gömmek istiyor.
Ben Valorant'ı gömmeye başlıyorum, atış hissiyatı yok, boncuklu silah gibi sıkıyor. Çöp oyun.

CS:GO neden oynamıyorum sebebi şu iyi oynasam da takım geliyor öylesine atıyorlar atma sistemi saçma onun dışında hile var ve çok Rus kolsuz var Valorant çocuksu da olsa daha güzel geliyor.

Aiming'i çok basit CS:GO'daki gerçek novalar boostlamamış veya 500 maç atıp anca nova olmamış ise Valorant da net immo olur hiç skill kullanmadan 40 kill rahat alıyordum sprayi çok saçma örneğin spray yapmaya başladıktan sonra sekmenin düzelmesi için bırakıp tekrardan spraya başlamak mantıksız sprayi bırakıp tekrar başladığımda aim hala düzelmemiş oluyor hatta daha kötü gökyüzünden sıkmaya başlıyor. :D

Geri
Yukarı