CS:GO vs Valorant

Hahaha komiksin rankları ortaya atan sensin oyunları karşılaştırıyorduk madem neden Max saatin şudur Max rankın şudur diyorsun? Ve bunu yazdıktan sonra Max mm oynuyorsun diyorsun ne oldu oyunları karşılaştırıyorduk ne oldu da rank mevzusuna dönüştü neden konuyu sapıtıyorsun bir dediğin bir dediğini tutmuyor demek ki ondan başka başarın yok ki sadece onunla övünüyorsun okuduğunu anlama kabiliyeti olmayan dostum.
A be dostum benim, canım benim. CS:GO'da yetenekler yokken yazmışsın ya. Hani Valorant'da dron ve sis gibi yetenekler yazmışsın ya. Ben de diyorum ki bu Smoke ve Flaşlar da apayrı bir yetenek, düşük eloda bunları anlamazsın diyorum. Ama konuyu hayata getirdin bravo.
Çünkü her mesajın saçmalık içeriyor adam sonuna kadar haklı 😂. Hala skill ile el bombasını aynı şeymiş gibi kıyaslıyor, boş safsatalarda bulunuyorsun. Adam: “akşam iki el atmak için FACEIT girmek zorunda olmamalıyım” diyor, sen “Max elon şu, mm oynuyon anca, kötü oynuyorsundur” falan diyip yine çürük argümanlar ile konuşuyorsun.

Şu konuları uplamayın artık, es geçin; fanboylarla tartışma yapılmaz.
Skill ile el bombası temelinde aynı şeyler ama sen bilirsin, siteları ele geçirmek için oyuncuya verilmiş utilitydir ikisi de. Bir de kötü oyuncusun diye nerede yazmışım merak ettim gösterirsen sevinirim.

Bir çete savaşı başlattın..png

Birinci olarak CS:GO'da hile var ama abartıldığı kadar ben göremedim
Valorant acayip çocukça hissiyet yok oyun 13- çocuklara göre dizayn edilmiş

(Kızgın, hahaha, üzgünler geliyor şimdi)

A be dostum benim, canım benim. CS:GO'da yetenekler yokken yazmışsın ya. Hani Valorant'ta dron ve sis gibi yetenekler yazmışsın ya. Ben de diyorum ki bu smoke ve flaşlar da apayrı bir yetenek, düşük eloda bunları anlamazsın diyorum. Ama konuyu hayata getirdin bravo.

Bak hala okuduğunu anlamıyorsun yetenek olarak söyledim yetenek olarak söyledim yetenek olarak söyledim yetenek yetenek yetenek anlayabilmişsindir umarım tek seferde yazma ile anlamıyorsun madem CS:GO'daki bombalar ile Valorant'taki yetenekler aynı şey değil mesela Valorant da roket atabiliyorsun veya görüş oku veya uçabiliyorsun yetenek olarak belirttim aklım da o an smok ve dron geldi yetenek olarak belirttim zaten yetenek olarak Valorant'daki gibi smoklar yok CS:GO'da da ayrıyeten uzaktan harita üzerinden bile atabiliyorsun tek başarın CS:GO'da yüksek elo sanırım ki sürekli her fırsatta bunu belirtiyorsun diyorum belki FACEIT değilim ki ben hiçbir zaman başarılı olduğumu belirtmedim kendi fikirlerimi sundum. Ve gitgide söylediğin şeyler azalıyor 😂😂

Aynen aynı şeyler, git MineCraft oyna o da FPS sonuçta, el bombası yerine olta atarsın 😂, adama “low elo” diyorsun sonra da: “ne zaman kötü dedim” diyorsun. Sözlerin de çelişmese bari 😅
Dostum bana arkadaş hayatta başarın yoktur demeden önce ben ona nerede kötü demişim? Düşük elolarda CS:GO'da nade kullanımı olmuyor. Hele Türkiye'de insanlar sadece armut gibi D2 oynadığı için kimse nade kullanmıyor, o yüzden CS'yi bu tarz arkadaşlar aimden ibaret bir oyun sanıyor.
Bak hala okuduğunu anlamıyorsun yetenek olarak söyledim yetenek olarak söyledim yetenek olarak söyledim yetenek yetenek yetenek anlayabilmişsindir umarım tek seferde yazma ile anlamıyorsun madem CS:GO'daki bombalar ile Valorant'taki yetenekler aynı şey değil mesela Valorant da roket atabiliyorsun veya görüş oku veya uçabiliyorsun yetenek olarak belirttim aklım da o an smok ve dron geldi yetenek olarak belirttim zaten yetenek olarak Valorant'daki gibi smoklar yok CS:GO'da da ayrıyeten uzaktan harita üzerinden bile atabiliyorsun tek başarın CS:GO'da yüksek elo sanırım ki sürekli her fırsatta bunu belirtiyorsun diyorum belki FACEIT değilim ki ben hiçbir zaman başarılı olduğumu belirtmedim kendi fikirlerimi sundum. Ve gitgide söylediğin şeyler azalıyor 😂😂
Şöyle bir durum var ki CS'deki default smokelar da haritanin bir ucundan bir ucuna atılıyor, hatta CS'de utility kullanımı Valorant'a göre kat kat zor. İpad'den smoke atmakla Vertigo'da crossu sabit tutup köşeye çarptırarak smoke atmak bir mi? Bu konuda haklısın Valorant skill bakımindan daha ozgün bir oyun, ama bu CS'nin utility bakımından kıt bir oyun olduğu anlamına gelmez dostum.

Aynen aynı şeyler, git MineCraft oyna o da FPS sonuçta, el bombası yerine olta atarsın 😂, adama “low elo” diyorsun sonra da: “ne zaman kötü dedim” diyorsun. Sözlerin de çelişmese bari 😅
Valorant'taki skillerin amacı ne? Açıklar mısın?

Şöyle bir durum var ki CS'deki default smokelar da haritanin bir ucundan bir ucuna atılıyor, hatta CS'de Utility kullanımı Valorant'a göre kat kat zor. IPad'den smoke atmakla Vertigo'da crossu sabit tutup köşeye çarptırarak smoke atmak bir mi? Bu konuda haklısın Valorant skill bakımindan daha ozgün bir oyun, ama bu CS'nin Utility bakımından kıt bir oyun olduğu anlamına gelmez dostum.

Ben CS:GO'da haritanın bir ucundan bir ucuna atamıyorsun demedim mesela brimston veya Omen gibi eğer Valorant oynamadıysan bakabilirsin YouTube'a yazıp o tarzda kullanılmıyor smoklar birinde ekran birinde ruh olarak kullanıyoruz anlatmaya çalıştığım şey bu ben CS'ye kıt bir oyun demedim sadece Valorant'a göre arasındaki yetenek farkının olduğunu belirttim ulti gibi yetenekler var ölen birini canlandırma gibi veya bir alandaki herkesi etkisiz bırakma gibi default smok ile Valorant da kullanılan smok şekkş çok farklı mesela Viper zehir fırlatan bir karakter çok uzaktan bombayı kurup zehir fırlatılabiliyor ben CS:GO kolay demedim zaten hiçbir yerde ki atış hissiyatı olarak CS daha çok beğendiğimi belirttim ilk yazımda ki bende farkı anlatmaya çalışıyordum birinde ekrandan atarken birinde işler daha farklı belirli yerlere belirli hizalarda çarptırıp fırlatmak gerekiyor ben sadece Valorant'ın yetenek kullanımı daha hoş olduğunu belirttim (bomba değil) yetenek ki ben utilitiy bakımından CS'ye kıt demedim Valorant da çok daha fazla karakterlere özgü yeteneklerin olduğunu belirttim oynanış tarzı daha hareketli havadan veya karadan beklemediğin anda birden çok şey gelebiliyor Valorant da ama CS Valorant'a göre daha çok aime dayalı bir oyun Valorant da adamı okla yerini ögrenip şok oku ile aim gerektirmeden öldürebiliyorsun lakin CS de bomba ile adam öldürmekle bir değil bu çok farklı hareketler yetenekler var ve bu oyuna benim görüşümce heyecan katıyor ve ben bu yüzen Valorant'ı tercih ediyorum ki Valorant çıkmadan önce CS oynardık bir şikayetimiz yoktu (hile ve ping dışında bunları saymıyorum standart şeyler bunlar) bizim oynadığımız dönemde zaten oyun paralı idi ki o kadar eskiden girersek konuya bitmez ki o zaman bile hile vardı sadece canımızı sıkan şeyler koskoca bir şirketin oyunun açığını kapatamaması ve yıllar boyu o kadar Türk oyuncu olmasına rağmen bir adet Türk sunucusu açılmaması rakibimiz geliyor 15 ping ile sende 70-80 ping oluyor ki bu da illa etki ediyor ki. Valorant FPS oyununa yetenekler gelmesi ile FPS dışında gibi de hissedebiliyorsun en önemli olan şey aim değil CS:GO'da aim 1 planda iken Valorant'ta genel olarak ilk sıraya yetenekler giriyor ki bu da bazı insanların hoşuna gidiyor oyun bu şekilde daha heyecanlı beklemediğin yerden bir şeyler gelme olasılığı oluyor anlatmaya çalıştığım şey oyunların sadece FPS ve çatışma mantığının aynı olması ama nihayetinde farklı oyunlar birinde 1V2 iken yetenekler sayesinde 2V2 yapabiliyorsun durumu veya 1V2 iken 1V1'e sen hiç ateş etmeden taret ile getirebiliyorsun durumu genel olarak farklı oyunlar bence oyunları karşılaştırmak için aynı şartların olması gerek 5V5 bomba kuruluyor diye aynı oyun olmuyor Zula da 5V5 bomba kurulan bir oyun ama gidip çelik yelek zırh vs alınca para ile kafaya bile tek yemiyor o oyunda para üzerine kurulu yani aralarında fark var biri önceliği aim birinin yetenek birininse para ki Fortnite de de çok seri yapı yapabiliyorsan aiminin pek iyi olması gerekmiyor.

Hocam kimse kusura bakmasın ama FACEIT 4 levelim, mm oynamayın, Valorant tamamen 10-15 yaş küfürcü sövüş simulasyonudur, CS:GO'da FACEIT girersin çatır çatır vurursun eğlenirsin solo girebilirsin.
Bu da profilim.

Edit: Eklemeyi unuttum, bacı kertmek diye bir şey varmış entry Jett ve entry Raze kavga ediyordu çok trajikomik.

Geri
Yukarı