CS:GO vs Valorant

RegoslaX

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba bugün çok kararsız kalınan bir mevzu için açtım bu konuyu.
Sizce CS:GO mu Valorant mı fikirlerinizi bekliyorum.
Bence CS:GO çünkü o keleşin AWP'nin Deagle'nin vuruşu falan çok farklı ama CS:GO'yu daha çok sevmeme rağmen hala Valorant oynuyorum. Çünkü hile bayağı iyi, karakter mantığı hoşuma gitti ama 9 yaşında veletler var.
Valorant CS:GO'yu bitirebilir mi?
Sizin de fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence CS:GO çünkü o keleşin AWP'nin Deagle'nin vuruşu falan çok farklı ama CS:GO'yu daha çok sevmeme rağmen hala Valorant oynuyorum. Çünkü hile bayağı iyi, karakter mantığı hoşuma gitti ama 9 yaşında veletler var.

CS:GO'da spreye alışırsan Valorant'da geçmiş olsun. O kadar alışmışım ki spreye Valorant da atmaya çalışınca ölüyorum.

Valorant'ın oynanışı çok basit ve grafikleri çocuksu geliyor. CS:GO ise daha rekabetçi, grafikleri güzel, silah hissiyatları, sesleri güzel bence. Tabii sen oynayacağın için senin seçeceğin karar. Onun dışında csgo çok basitleşti artık. Değişiklik açısından valorant oynamak iyi gelir. Bence valorant'a bir hak verilmesi gerek. Birde araştırmalarıma göre valorantta csgo'ya göre daha yüksek fps alıyorsun.

Çizim desen çizim değil, vuruş hissi desen vuruş hissi yok ama işte iyi reklam, arkasında Riot olmasa şimdi çoktan Apex vb. gibi toplamıştı bavulunu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abi şu konuyu kapatalım artık ya isteyen istediğini oynar ben CS1.5'den beri CS oynarım, şimdi CS de oynuyorum Valorant da oynuyorum illa birini seçmek zorunda mıyız?

Yeni konular

Geri
Yukarı