CS:GO vs Valorant

Hileden gidersek kesinlikle Valorant eğer oyun bakımından gidersek CS çünkü.
Valorant'nun spray mekaniği CS'ye göre berbat cross adamın kafasında tutuyorsun ama mermi gitmiyor oyunda spray denen bir şey yok. Ve Valorant sürekli kendini tekrarlamıyor skiller sayesinde ama CS hep aynı döngü içerisinde bunlar Valorant'ın - ve+lari ile dengeleniyor son golüde hileden vuruyor.

Valorant aldığınız karaktere göre değişen bir oyun. Tabii bilekte istiyor Ama CS:GO saf bilek istiyor yok şu takıma geçeyim şu karakteri alayım daha avantajlı olurum yok. Ve Valorantta ne derseniz deyin spray çok kolay ve gıcık olduğum şey Valorantta skin alırsanız Yani bir Ejder Vandalla normal Vandal arasında çok fark var buda oyunu skin tarafından p2w yapıyor ama CS:GO da böyle bir şey yok Valorantın önde olduğu kısım ise Türkiye sunucuları ama bununla birlikte ergenler ve veletler ortaya çıkıyor her ikisininde birbirinden üstün yönler var.
Skinler p2w yapmıyorki onlar tamamen psikoloji Adalın skinlerin gücü videosunu izlersen görürsün

Tartışmaya açık bir konu. Sizin düşünceleriniz neler? Sizce hangisi daha iyi? Sebepleri ile birlikte yazarsanız çok mutlu olurum.

Edit: Valorant'ın CS:GO özentisi olduğunu söyleyen geniş kitleye de seslenmek istiyorum. Her MMOFPS oyunu CS:GO çakması değildir.
Bana kalırsa Valorant Counter-Strike'ye göre bir tık daha önde. Neden diye soracak olursanız; hani özellikle açık dünya oyunlarında deriz "belli bir yerden sonra kendini tekrar ediyor" diye, bu tarz bir etki yaratıyor bende Counter-Strike.

Sizin düşüncelerinize saygım sonsuz.
Yeter! Bu konular baydı artık. Daha dün böyle bir konu açıldı. Bıkmadınız mı arkadaş? Hangisinin daha çok sevildiğini merak ediyorsanız eski konulara bakın. İsteyen istediğini oynar, size ne?

Tartışmaya açık bir konu. Sizin düşünceleriniz neler? Sizce hangisi daha iyi? Sebepleri ile birlikte yazarsanız çok mutlu olurum.

Edit: Valorant'ın CS:GO özentisi olduğunu söyleyen geniş kitleye de seslenmek istiyorum. Her MMOFPS oyunu CS:GO çakması değildir.
Bana kalırsa Valorant Counter-Strike'ye göre bir tık daha önde. Neden diye soracak olursanız; hani özellikle açık dünya oyunlarında deriz "belli bir yerden sonra kendini tekrar ediyor" diye, bu tarz bir etki yaratıyor bende Counter-Strike.

Hocam 2 oyunuda her gün oynuyorum 2'sini de seviyorum eşitim yani.

Bence valorant neden diye sorarsan benim için fps oyununda gerçekcilik önemli değil, valorant'da gerçekciliğe önem vermiyor zaten. Csgo sadece aim'e dayalı bir oyun ama valorant öyle değil valorant'da da aim önemli ama ajanların skillerini ultilerini vs iyi kullanabilmen lazım yani valorant daha stratejik ve taktik gerektiren bir oyun. Csgo bence overrated bir fps oyunu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı