CS:GO'da son durum nasıl?

Gelen güncellemeyle (Danger Zone) herkes prime statüs'e sahip oldu. Türkiye için 77.50 TL'ye güncellenince haliyle Türk hilecilerin de hakim olduğu oyunda hile azaldı. Sadece belli bir kesim değil her ülkede var bu durum. Hile oldukça azaldı ama oyun optimizasyonunda sorunlar var gibi. Dün 2 rekabetçi attım hiç hile gelmedi. Ama free versiyonda hileler cirit atıyor. Hiç bulaşma free'ye. Al 77 TL'ye oyunu tadıyla oyna. (Ki bence 77 TL bu oyuna verilmez.)

Prime hesabımda rekabetçi maçlara girdiğimde neredeyse hiç hile gelmiyor. Ara sıra wallhack geliyor. Onlar da wallhack olduklarını çok belli ediyorlar. Prime olmayan yan hesapla girdiğimde hile gelmiyor diyemiyorum. Her maçta mevlanalar dolduruyor sunucuları. Prime hesabınızla oynarsanız zevk alacağınızı düşünüyorum. En azından ben zevk alabiliyorum.

Yorumlar için teşekkürler... Bende hali hazırda 1 yılı aşkın bir CS GO var. Bununla 77 TL lik olan versiyonuyla oynanabilir değil mi?

Hile hala var, toxic kitle zaten olmazsa olmaz. Bunları göze alarak mm girebilirsiniz. Ya da benim gibi FACEIT'te oynarsınız. 128 tick, premium alırsanız sizle eşleştirilen herkes Türk oluyor sanırım. Türkiye sunucusu var yine premiumda. (Henüz premium denemedim.)
Tek sıkıntı map seçemiyoruz.

Dust 2 kokarken hileler,
Yaşlandırıyor seni kanserler,
Her geçen ay birer birer,
Oyundan gidiyor zevkler.
Bence artık rekabet için oynanmaz. Sözleri çalanı döverim. :ROFL:

Hileciler kol gezer
Valve bir şeyler sezer
Laptop'um zaten kasar
Mouse'ın markası Razer!

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı