CS:GO'da VAC yiyip ben hile falan kullanmadım ayağına yatanlar

Hocam şimdi günaha girmeye gerek ciddi anlamda bazıları haksız yere yiyor crack yüzüne yiyen var. Ama genel olarak haksız yere yazanların net %90'ı hile.

Valve sadece kendi oyun dosyalarını tarıyor bilgisayarı taramıyor. Bu yüzden crack yüzünden vac yeme şansınız yok.

İyi oynayıpta Overwatch'a çıkanlara üzülüyorum. Hele güzel envanteri bıçağı vs. varsa şerefsizlik olsun diye hepsini hile işaretleyip geçenler de vardır. Neye göre ban yeniliyor acaba?

Benim eski hesabım vardı telefon paylaşımı yüzünden VAC yedi şimdi hilemi açmış oluyorum konu başlığı çok gereksiz.

Telefon paylaşımından ban yemen imkansız. Eğer 2 farklı hesaba bağlayıp birinden VAC yersen diğerine de geçiyor. Ya tek hesap kullan ya da hesabını kimseye verme kardeşim. Sonra senin gibiler bilip bilmeden saçma sapan sebeplerden konuların altına yazıp insanları kanser ediyor. Ayrıca tek numaraya niye iki hesap bağlıyorsunuz akıl var mantık var arkadaşının aklına kendi numarasını eklemek gelmedi mi☠️.

Telefon paylaşımından ban yemen imkansız. Eğer 2 farklı hesaba bağlayıp birinden VAC yersen diğerine de geçiyor. Ya tek hesap kullan ya da hesabını kimseye verme kardeşim. Sonra senin gibiler bilip bilmeden saçma sapan sebeplerden konuların altına yazıp insanları kanser ediyor. Ayrıca tek numaraya niye iki hesap bağlıyorsunuz akıl var mantık var arkadaşının aklına kendi numarasını eklemek gelmedi mi☠️.

Olay Steam'in hata yapması 2 hesapta benim guardlarda aynı. Steam o zaman buna izin vermeyecek arkadaşım en başta telefonu kabul etmemesi lazımdı. 2 hesaptada çalışınca sıkıntı olmaz dedimki zaten normal pazar vs kullanımında sıkıntı olmuyordu. Oyuna girdiğimiz anda VAC ban telefon yasağı geldi hile vs değil al bu da görseli.

1231qw.png

Kitlenin geldiği yer işte. Artık pişkin pişkin hile kullanıyorum ne olmuş ki diye mesaj atanlar var. Saçma sapan trol konu açan var. 4GB ekran kartıyla hangi oyunu oynarım diye açan var. Var oğlu var. Soğudum artık buradan.

Olay Steam'in hata yapması 2 hesapta benim guardlarda aynı. Steam o zaman buna izin vermeyecek arkadaşım en başta telefonu kabul etmemesi lazımdı. 2 hesaptada çalışınca sıkıntı olmaz dedimki zaten normal pazar vs kullanımında sıkıntı olmuyordu. Oyuna girdiğimiz anda VAC ban telefon yasağı geldi hile vs değil al bu da görseli.

Eki Görüntüle 1770329

Geçmiş olsun o zaman hocam, başka hesaptan girseymişsiniz keşke.

Evet arkadaşlar hile kullanıp VAC yiyen ve ardından konu açıp hile kullanmadığım halde VAC yedim ayağına yatanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? 😃👌

Kardeşim bu konuda biraz pozitif olun. Ciddiyim ben Overwatch üzerinden ban yedim ve hiçbir şekilde VAC'e falanda dönüşmüyor. Hile falanda kullanmadım. Ama zerre umurumda değil cidden böyle senin gibi insanların her şeyi ön yargı ile yaklaşmasıda saçma. Halada neden yediğimi bilmiyorum, yediğim sıralarda yazılım ile ilgileniyordum ve yazılım için uzantılar programlar kuruyordum. Onun yüzünden yediğimi düşünüyorum ben ama sonuçta prime almamıştım sıkıntı yok.

Geri
Yukarı