CS:GO'da VAC yiyip ben hile falan kullanmadım ayağına yatanlar

Bence en komiği şey oluyor kuzenim, abim, kardeşim açmış. 🤣

Evet arkadaşlar hile kullanıp VAC yiyen ve ardından konu açıp hile kullanmadığım halde VAC yedim ayağına yatanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? 😃👌

Hocam şimdi günaha girmeye gerek ciddi anlamda bazıları haksız yere yiyor crack yüzüne yiyen var. Ama genel olarak haksız yere yazanların net %90'ı hile.

Kaç yıldır oynarım ban yemedim dandik hilelerde oynuyorlar.
Overwatch’a çıkmak için 11 report olması gerektiğinin farkında değiller bence her açılışta random compile edilecek şekilde kullanıyorum ben de signature/pattern searchle yakalanılması mümkün değil yalnızca overwatch riski var.

Edit: Hile kullanıp ban yiyorsanız ağlamanın anlamı yok en başta kabul ettiğiniz bir risk bu hile kullanarak. Hatalı VAC ban diye bir şey yok, otomatik atılan banlar csgo processinde okuma yazma yapan dış programlara göre atılıyor.

Eğer bilgisayarınızda izleme programı gibi eklentiler ya da virüs (2023 yılında hala güncelleme yapmadığı için bilgisayarına virüs bulaştıran var mı bilmiyorum) mevcut ise VAC csgo memorysinde aranan veya yazılan değer tespit ettiğinde ban yiyorsunuz, eğer haksız ban yediyseniz ticket açın geri kalkar haklı yediyseniz zaten cevap bile almanız çok zor.

Evet arkadaşlar hile kullanıp VAC yiyen ve ardından konu açıp hile kullanmadığım halde VAC yedim ayağına yatanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? 😃👌

Daha güzelini sorayım.
Herhangi bir Online oyunun dosyalarını değiştirip sonra da ban yemeyeceğini düşünen zeka küpleri hakkındaki düşünceleriniz neler? 😀😀

Geri
Yukarı