CS:GO'da VAC yiyip ben hile falan kullanmadım ayağına yatanlar

Covid yüzünden uzaktan çalışmamız gerektiği için bilgisayarıma bakanlığın yüklediği bir kaç program yüzünden ban yemiş birisi olarak yazıyorum. Merhaba. :) 2 gün içinde hesabım banlanmıştı. İşin ilginç tarafı hesabımı kurtaramayacağımı bile bile ticket attım ve 24 saat içinde ban kalkmıştı. Şanslıyım sanırım.

Benim hesabım VAC banlı hesabım çalınmıştı açan kişi hile açmıştı , hesabı geri açınca cezayı ben aldım çünkü steam'ın vac banıyla alakalı sayfasında açan kişi farketmeksizin banlanacaktır yazıyor. Hesabımı çalan kişide açsa ben de açsam aynı şekilde ban yiyorum.
Sonuçta vac sadece hile kullananlara değil ,hesabına erişim sağlayn kişinin hile açmasıyla senin hesabın banlanabiliyor.

Evet arkadaşlar hile kullanıp VAC yiyen ve ardından konu açıp hile kullanmadığım halde VAC yedim ayağına yatanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? 😃👌

Aga birkaç hafta önce üst üste 2 adet sınırsız Overwatch banı yedim ve hile bile değilim
Boş yere 250 TL çöp oldu yani hile kullansam gelip buraya hile kullanmadım deyince siz de ınanınca açılmayacak şey için neden sizleri inandırmaya çalışayım ki.

Eğer biri hesabınızı çalıp hile açarsa kimin hile açtığı önemli olmuyor. Sonuçta hesabınızı geri bile alsanız olan sizin hesaba oluyor. Uzun lafın kısası geçmiş olsun 🙂

Haksız yiyenlerin vac banı zaten açılıyor. Forumda boşa ağlıyorlar.

v.png

Yeni konular

Geri
Yukarı