CS:GO'da VAC yiyip ben hile falan kullanmadım ayağına yatanlar

Eğer biri hesabınızı çalıp hile açarsa kimin hile açtığı önemli olmuyor. Sonuçta hesabınızı geri bile alsanız olan sizin hesaba oluyor. Uzun lafın kısası geçmiş olsun 🙂
Ben baya uğraştım sonra o uzun vac metnini okuyunca anladım açan kişinin vac banını değiştirmediğini.
Bence saçma bir şey böyle olması , hesabımın o zaman kim giriş yaptığı nereden giriş yaptığı steam de var ama ona rağmen bir şey yapmıyor , saçma.

Kaç yıldır oynarım ban yemedim dandik hilelerde oynuyorlar.

Hile yapacaksan da böyle hakkıyla yapacaksın. Git beleş hile indir, ban ye, ağla. Olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayn ya değil mi proton mail telefon numarasını aşacak kadar bir güvenil zafiyatım var benim. İyi düşünmüşsünüz.
'Zafiyet'iniz abidik gubidik sitelere giriş yaparken otomatik hesabı kaptırmanızdan da kaynaklanıyor olabilir. Biz 2FA kapalı hesaplarda onbinlerce liraları güvende tutabiliyoruz. Siz protonmailinizi kaptırıyorsanız bunun da hatası sizde.

'Zafiyet'iniz abidik gubidik sitelere giriş yaparken otomatik hesabı kaptırmanızdan da kaynaklanıyor olabilir. Biz 2FA kapalı hesaplarda onbinlerce liraları güvende tutabiliyoruz. Siz protonmailinizi kaptırıyorsanız bunun da hatası sizde.

Bilip bilmeden yanlış bilgi vermemenizi öneririm "abidik gubidik".

Yeni konular

Geri
Yukarı