CS:GO'da zıplarken yön verilmiyor

Uzun zaman sonra CS'ye geri başlama kararı aldım ve dün indirdim ama oyunda space ile zıplarken sağ sol yapamıyorum.
Yani karakter düz zıplayıp yere iniyor ve zıplarken yön veremiyorum. Bu sorunun çözümünü de hiçbir yerde bulamadım.
Hocam Valorant'in mekaniklerine alismissin. Cs'ye biraz zaman alicak ama zipladiktan sonra saga bakarken D tusuna basacaksiniz, kameranizi yavasca cevirin D ye basarak saga donmek icin. W ya basmayin. Bunny yaparken W kullanilmiyor cunku.

Hocam Valorant'in mekaniklerine alismissin. CS'ye biraz zaman alacak ama zipladiktan sonra saga bakarken D tusuna basacaksiniz, kameranizi yavasca cevirin D ye basarak saga donmek icin. W ya basmayin. Bunny yaparken W kullanilmiyor cunku.

Hocam anlamadınız sanırım :D konu Valorant mekaniği alısmak falan değil 2 aydır Valorant oynuyorum zaten. ben 8 yaşında CS oynamaya başlamış biriyim yön vermeyi unutacak değilim. Sorun şu: Karakterim ile koşarken W + a yaptığımda sol çapraz şeklinde kosuyor ama bunu zıplarken yapınca düz zıplayıp yere iniyor yani ZIPLARKEN A ve D çalışmıyor. Herkes mouse yön verme olayını söylemiş yön vermeyi ben de biliyorum bahsettiğim o değil. Zıplarken A veya D basarsın ekstra olarak mouse ile yardımcı olursun bir yere atlarken ama benim karakter dümdüz zıplıyor. Mesela shorta zıplayarak çıktığımız kutuda havada zıplayıp a tuşuna basıp mouseyi oraya çeviriyorum ama karakter kutuya çarpıp yere iniyor zıplama eyleminde henüz havadayken sağ ve sol yönü veremiyorum bir mobilite yok havadayken umarım bu sefer anlatabilmişimdir.

Son düzenleme:
Hocam anlamadınız sanırım :D konu Valorant mekaniği alısmak falan değil 2 aydır Valorant oynuyorum zaten ben 8 yaşında CS oynamaya başlamış biriyim yön vermeyi unutacak değilim. Sorun şu: Karakterim ile koşarken W + a yaptığımda sol çapraz şeklinde kosuyor ama bunu zıplarken yapınca düz zıplayıp yere iniyor yani ZIPLARKEN A ve D çalışmıyor. Herkes mouse yön verme olayını söylemiş yön vermeyi ben de biliyorum bahsettiğim o değil. Zıplarken A veya D basarsın ekstra olarak mouse ile yardımcı olursun bir yere atlarken ama benim karakter dümdüz zıplıyor shorta zıplayarak çıktığımız kutuda havada zıplayıp a tuşuna basıp mouseyi oraya çeviriyorum ama karakter kuuya çarpıp yere iniyor zıplama eyleminde henüz havadayken sağ ve sol yönü veremiyorum bir mobilite yok havadayken umarım bu sefer anlatabilmişimdir.
Klavyen basmıyor olabilir mi? Başka birşey gelmedi aklıma.

Hocam anlamadınız sanırım :D konu Valorant mekaniği alısmak falan değil 2 aydır Valorant oynuyorum zaten. ben 8 yaşında CS oynamaya başlamış biriyim yön vermeyi unutacak değilim. Sorun şu: Karakterim ile koşarken W + a yaptığımda sol çapraz şeklinde kosuyor ama bunu zıplarken yapınca düz zıplayıp yere iniyor yani ZIPLARKEN A ve D çalışmıyor. Herkes mouse yön verme olayını söylemiş yön vermeyi ben de biliyorum bahsettiğim o değil. Zıplarken A veya D basarsın ekstra olarak mouse ile yardımcı olursun bir yere atlarken ama benim karakter dümdüz zıplıyor. Mesela shorta zıplayarak çıktığımız kutuda havada zıplayıp a tuşuna basıp mouseyi oraya çeviriyorum ama karakter kutuya çarpıp yere iniyor zıplama eyleminde henüz havadayken sağ ve sol yönü veremiyorum bir mobilite yok havadayken umarım bu sefer anlatabilmişimdir.
Hocam az önce girip denedim normal bi şekilde oluyor. Sanırsam sağ sol ayarlarında sıkıntı var sizin. Klavye ayarlarını resetleyin ama o da olmazsa bilmiyorum kusura bakma.

Yeni konular

Geri
Yukarı