CS:GO'nun ömrü nedir?

Yüksek skin ajan vb almaya fazla gerek yok. Sadece gösteriş amaçlı. Valorant zaten CS kitlesinin çok büyük bir kısmını çekti. O yüzden birkaç seneye kalmaz CS:GO biter.

CS:GO'nun bitmesi biraz zor, bende Valorant'a geçmiştim ama yok be o atmosferi veremiyor Valorant.

Yüksek skin ajan vb almaya fazla gerek yok. Sadece gösteriş amaçlı. Valorant zaten CS kitlesinin çok büyük bir kısmını çekti. O yüzden birkaç seneye kalmaz CS:GO biter.
Birkaç seneye kalmaz biter dediğin oyunun 100-200K anlık oyuncunun altında gezmesi için daha en az 5 yılı var. Ve CS:GO 900Bin-1M+ oyuncu arasında geziyor :D
Ek olarak o Valorant LoL kitlesi olmasa ve bu kadar başarılı reklam yapmasa bu kadar oynanmazdı emin ol. Counter Strike köklü bir oyun.

Valorantın bir şey çektiği yok oyun daha çok yeni ve şahsen o veled ortama gireceğime cs oynrım.

Bir sorayım bir dakika.
-Şşt Gaben CS'nin ne kadar ömrü kaldı?
+ Bir bakayım bir saniye. Hmm yaklaşık 15 - 20 dakika.
- Eyvallah iyi günler gaben.
+Sanada.
Yahu reis bu nasıl bir soru? Oyunun ömrü mü olur ya? Bir de CS bu. En az 10 yıl gideri var.
CS 1.6 hala sunucular halen full gir bakayım JB, surf falan.

Merhabalar aklımda takılan sorular var cevaplarsanız memmun olurum.
1- CS:GO'nun ömrü ne kadar? Bitmesine tahminen kaç yıl var?
2- CS:GO eşyaları (skin, ajan vs) almaya değer mi?
Şimdiden teşekkürler.

1-ben oyunu ilk çıktığından beridir oynuyorum bu oyun silah tasarımlarından grafiklerine kadar özenle tasarlanılmıştı fakat ne yazık ki şoyle bir olay var uzun süredir değişmeyen şey eskir ve can sıkacak boyuta gelir bu yüzden Valve bunu fark etti ve Pass ekledi oyuna ama ne değişti karakter dış görünüşü ve bazı silah skinleri bence CS:GO'nun ömrü yaklaşık 4-5 sene sonra bitecek ve yeni bir oyun çıkaracaklar.

2- sana tavsiyem alabildiğin kadar fiyatı yüksek karakter ve skin al çünkü pazarda yüksek fiyatli şeyler ya fiyatı çok artıyor ya da düşuyor.
İyi oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı