CS:GO'nun ömrü nedir?

İlk soru için bir cevap vermek istemiyorum. İkincisini ise tavsiye etmem. 1.1.5 sene önce 20 liraya aldığım skinler şuan 90 lira. Oyuncusu-alım satımı steam pazarda azaldığı için fiyatlar gün geçtikçe artıyor. Eğer bulursan[ki yine de tavsiye etmiyorum] güvenilir ve indirimli satış yapan siteler bulup oradan edinebilirsin.

CS sunucuları hiçbir zaman boş olmayacak bence. Dönem dönem oyuncu sayısı azalabilir ama Gaben, oyuncuların ilgisini çekmeyi biliyor. CS 1.6, CS Source falan hep dolu. Bir tek CS:CZ değil. Ama o baştan çuvalladı zaten :D
İlk soru için bir cevap vermek istemiyorum. İkincisini ise tavsiye etmem. 1.1.5 sene önce 20 liraya aldığım skinler şuan 90 lira. Oyuncusu-alım satımı steam pazarda azaldığı için fiyatlar gün geçtikçe artıyor. Eğer bulursan[ki yine de tavsiye etmiyorum] güvenilir ve indirimli satış yapan siteler bulup oradan edinebilirsin.

2015'te 90 TL'ye bıçak almıştı arkadaşım. Sonra 400 TL'ye sattı. Şu an fiyatı 600 falan galiba.

Not: Bynogame'de az da olsa kar ettirecek skinler var. AWP Hezeyan, Topluluk Pazarına göre daha ucuz. 10 TL fark vardı en son.

Valorant'ın bir şey çektiği yok oyun daha çok yeni ve şahsen o veled ortama gireceğime CS oynrım.

Kardeşim fikrine saygı duyuyorum fakat Valorant dediğimiz oyun çok değişik taktikleri olan çok farklı bir oyun tarzı sunuyor.
Bence CS:GO'da 15-7 olan bir oyunu 15-16 yapmak için ya karşı tarafın salması ya da hile gelmesi lazım.
Valorant'ta ise herhangi bir karakterin ulti ve özelliklerini kullanması yetiyor.

Merhabalar aklımda takılan sorular var cevaplarsanız memmun olurum.
1- CS:GO'nun ömrü ne kadar? Bitmesine tahminen kaç yıl var?
2- CS:GO eşyaları (skin, ajan vs) almaya değer mi?
Şimdiden teşekkürler.

Kanka bence Online oyunların tamamen bitmesi neredeyse imkansız. Çoğu oyuncu bırakırsa bile oynayanı olur. Yaklaşık 15-20 senesi var.

Oyun f2p fakat p2w degil. Haliyle valve hileye karsi cozum bulmayi becerirse oyuncu sayisi cok artar bence biter demiyorum bak dikkat et. Skin gereksiz bence yani cikarsa oyundan guzel ama para verme

Yüksek skin ajan vb almaya fazla gerek yok. Sadece gösteriş amaçlı. Valorant zaten CS kitlesinin çok büyük bir kısmını çekti. O yüzden birkaç seneye kalmaz CS:GO biter.

Valorant CS'nin çoğunu çekti derken. 15 yaş ve altıdir o. LoL'un DotA'dan çocukları temizlemesi içi. Ben bazen düşünüyorum bayağı da mantıklı geliyor. Bence Valve Riot da para veriyor. Söyle bir oyun çıkar bende ki tüm toxicleri temizleyelim. Sende kazan bende kazanayım diye.

Geri
Yukarı