CS:GO'nun ömrü nedir?

1- CS:GO'nun mınımum daha 10 senesi var tabii eger serverlari kapatmazlarsa. Oyunun rekabetci kısmı bir kenara, daha topluluk sunuculari var. Oyunun KZClimb, Surf, Jailbreak, FFA Deathmatch, Hide and Seek ve benzeri bircok farkli oyun modu var. Oyun asla ölmeyecek.
2- CS:GO'nun ekonomisi de zaten skinler uzerinden yurutuluyor skinler kalkmazsa her şey kalksa bile omru uzun olacaktir. Alma konusunda da eger kenarda kose de paraniz varsa atin CS'ye zaman gectikce fiyatlar surekli olarak artisa geciyor ozellikle turnuva stickerlari.

Merhabalar aklımda takılan sorular var cevaplarsanız memmun olurum.
1- CS:GO'nun ömrü ne kadar? Bitmesine tahminen kaç yıl var?
2- CS:GO eşyaları (skin, ajan vs) almaya değer mi?
Şimdiden teşekkürler.

Bu tarz oyunlar Valorant CS:GO bunlar eskimez yani istediğin gibi eşya alıp satabilirsin çünkü oyunu eskitecek bir yanı yok Online oyun sonuçta hala da aktif bir sürü oyuncusu var.

CS asla bitmez, sadece oyuncu sayısı azalır. Çok büyük bir skin ekonomisi var koskoca şirket para kaybını göze alacak kadar çocuk değil. Benim CS de 2.5k saatim var ve bana göre bu oyun sarıyor zevk alıyorum, rekabet duygusunu iliklerime kadar hissediyorum. Yüksek ranklarda(lem+) hileye denk gelmeyi bırakın troll insan sayısı 10 maçtan 1'inde denk gelmiştir bana. Hile hile diye tabiri caizse ağlayan bir kesim var. Herkes aynı olmayabilir ama gördüğüm baktığım kişilerin 100 saati oyunda sadece dust2 oynamış adam gelmiş Valorant>cs diyor haliyle çok komik ve cringe geliyor. Valorant'ta oynadım ancak bana hitap etmediğini anladım. Arkadaşlar insanlar neyden zevk alıyorsa bırakın oynasınlar sizin bir şeyi ispatlamanız size bir şey kazandırmaz.
Duygulara tercüman olmuşsunuz. Maalesef 300-500 saati olan hayatında ısınarak maça girmemiş mouse hassasiyetini bile doğru düzgün ayarlayamamış telefon kulaklığıyla oynayıp novadan ötesine gidememiş olanlar genelde her maç hile geliyor diye yakınıyorlar. Lemde Supremde hatta Globalde bile wallhack kullanan gördüm, hile hiç yok demiyorum ama ayda yılda bir denk geliyor.
Ayrıca Valorant CS'yi bitirir diyenlere bakmayın siz. Tahmin ettiğim gibi tahtını dahi sallayamadı bence. Geçen yıl CS anlık oyuncu rekoru kırdı yaklaşık 1 milyon ile. Twitch izlenme saati kıyaslamasına da bakmayın. Çünkü Valorant güzel bir taktikle oyunu herkese sunmadan önce yayınlarda drop taktiğini uyguladı. Arka sayfada 10 tane yayını 160p kalitede açıp işine bakan veya uyumaya giden insanlar vardı. 30 40k dan aşağı izlenen yoktu.
Demem o ki istediğiniz skini alın keyfinize bakın CSGO daha uzun yıllar oynanacak piyasası sürecek bir oyun. 2 ay önce 900 lira olan bıçak şuan 1100 liradan rahat satabiliyor. 2017de 500 lira olan bıçağım şuan 1500 civarı. Yani skin alınca kara da geçmiş olursunuz muhtemelen.

Valve hileye karşı umursamazlığa devam ediyor ama kimse bırakmaz sanmam, CS 1.6'cı kitle nasıl devam ettiyse GO'cu kitle de öyle devam eder 5-6 sene. Skin vs alma işlemi de size kalmış ama bence alınmaz.
Yüksek skin ajan vb almaya fazla gerek yok. Sadece gösteriş amaçlı. Valorant zaten CS kitlesinin çok büyük bir kısmını çekti. O yüzden birkaç seneye kalmaz CS:GO biter.
Çizgi film mi bitirecek koskoca CS'yi :D? Hile dediğiniz şeyle 1 senedir karşılaşmadım.
Belki legit gelmiştir.
Kolu olan Faceit oynar eğer yoksa da hile hile diye ağlamayın MM modunda bile kaç maç girdim neredeyse hiç hile gelmedi.
Yeni yükleyip 100 150 saat oynayıp beni güldürmeyin.

Merhabalar aklımda takılan sorular var cevaplarsanız memmun olurum.
1- CS:GO'nun ömrü ne kadar? Bitmesine tahminen kaç yıl var?
2- CS:GO eşyaları (skin, ajan vs) almaya değer mi?
Şimdiden teşekkürler.

1 yeni Counter-Strike oyununa kadar.
2 alınır isteğiniz zaman satabiliyorsunuz zaten.

Çizgi film mi bitirecek koskoca CS'yi :D? Hile dediğiniz şeyle 1 senedir karşılaşmadım.
Belki legit gelmiştir.
Kolu olan Faceit oynar eğer yoksa da hile hile diye ağlamayın MM modunda bile kaç maç girdim neredeyse hiç hile gelmedi.
Yeni yükleyip 100 150 saat oynayıp beni güldürmeyin.
MM'de cidden hile kaynıyor. DMG-Global aralığında hile çok. 1 ay önce spinbot açanı gördüm. 😀

Geri
Yukarı