CS:GO'nun sonuna geliyor olabiliriz!

Valve her zaman sunucularını bize göre Salı gecesi Eastern Time'a göre saat 19.00'da bakıma sokar. CS2 tahminimce bu saatlere yakın gelecektir. Aramızda 7 saat olduğunu düşünecek olursak benim tahminim gece 2-3 yönünde.

Hocam Valve'nin gece getirdiği güncellemeler saat kaçta geliyor? Yani indirmeye başlatırım diyeceğimde gece 1-2 gibi geliyor demişlerdi bazı kişiler.

Genelde gece 3'e doğru güncellemeler geliyor. Ama bu güncellemenin akşam 8 de gelme ihtimali de var.

Benim icin cok olmasa da uzucu. Ama boyle bir sey yapacaklarsa once CS 2 optimizasyonu duzeltsinler ondan sonra GO yu kaldirsinlar. Hayatimda gordugum en kotu optimizasyon bu oyunda.
Buna katılıyorum hocam ben optimizasyonu sorununu gördükten sonra CS:GO'ya döndüm ama halen sanırım düzeltilmemiş.

Genelde gece 3'e doğru güncellemeler geliyor. Ama bu güncellemenin akşam 8 de gelme ihtimali de var.
Hocam heycan kesici ben şimdiden çok heycanlıyım csgo resimleri simgeleri filan bir anda gidiyor ve cs2 resimleri simgeleri filan geliyor ay çok heycanlı :D ama bir o kadarda üzücü hocam csgo'yu özleyeceğim 🥲

Hocam Valve'nin gece getirdiği güncellemeler saat kaçta geliyor? Yani indirmeye başlatırım diyeceğimde gece 1-2 gibi geliyor demişlerdi bazı kişiler.
Bu gece Steam çöktü diye konu açarlarsa şaşırma :D Salı gecesi olur güncellemeler, genelde de bir şey aldıklarında Steam'in çöktüğünü sanıp konu açan çok olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı