CS:GO'yu bırakıyorum

Merhaba. Öncelikle umarım hepinizin sağlığı yerindedir. CS:GO'ya başlıyalı 1000 saat civarı oldu. Önceden 3500 saat Wolfteam 1000 saat civarı CrossFire oynadığım için aimim çok güzel bir düzeyde. Oyunu başladıktan bir zaman sonra 30 35 vurunca sürekli report yedim ve güvenlik faktörüm düştü. Övgü attırmak zorunda kaldım düzeldi ama sonra tekrar aynı olay sırf 30 vurdum diye report yedim herkesten. Ben de bu durumdan sıkıldım. FACEIT Premium aldım orada da durum aynı. Tek farkı hile yok mm oyunu gibi toxic adamlar sürekli kavgalar küfürler beceriksiz insanlar takım oyunu yapmayan insanlar. 38 vuruyorum adam 5 vuruyor. Ben bu emeği niye veriyorum ki bu oyuna? Ben enayi miyim? Afedersiniz de bu oyunu 1000 saatte bırakıyorum. Diğer arkadaşlara başarılar ben her gün sinir olmaktan emek vermekten bıktım bu oyuna yeni başlacak arkadaşlarda başlamasınlar eminim bırakıcaklar kısa sürede ama yine de denemekte fayda var. Demem o ki artık Valorant'a şans vermek zorunda kaldım çok güzel bir oyun değil ama zamanla alışırım diye düşünüyorum en azında hile gelmez gelse bile 2 gün sonra banlanıyor. Bu kadar oyuncusuna değer vermeyen başka bir oyun görmedim ben 1.Metin2 2. CS:GO sanırım.

Valorant'ta şans ver ama valoratta aynı aslında toxcit kitle yine var ama yüksek ranklarda daha az 😀

Source 2 gelene kadar MM oynamama kararı aldım ben. 1 yıl oluyor neredeyse. Faceit'e şans verdim ama orda da toxic kitle bezdirdi görev yapamıyoruz doğru düzgün. Şimdilik topluluk sunucularında takılıyorum
En azından 24 saat admin var hileler 5 dakikada banlanıyor ve daha eğlenceli. Source 2 gelmezse 6 ay içinde iş nedeniyle oyunu tamamen bırakıyorum.

E güzel tamam da adam skiller üzerine kurulu aimin çok önemi yok önemli skilleri kullanmak ve basit aim yeterli Cypher mainim Full skill ve gafil avlamak mesela.

Demirde oynuyorsan bilemem Cypher trapini kıramayan kişi demir falan oluyor çünkü, oyun skill üzerine kurulu değil bana kalırsa gayet de aim gerektiriyor.

Valorant'a geçmen hiçbir şeyi değiştirmeyecek bu dediklerin CS:GO'da değil tüm FPS oyunlarında hatta tüm Online oyunlarda olan bir şey her zaman birileri daha iyi birileri daha kötü olacak bunlara fazla takılmayın FACEIT kasmaya devam edin hak ettiğiniz eloya geldiğinizde hem siz o kadar fazla vuramayacaksınzı hem de takımlar daha dengeli olacak daha fazla zevk alacaksınız Valorant'a geçmek sadece durumu daha kötü yapar.

Merhaba. Öncelikle umarım hepinizin sağlığı yerindedir. CS:GO'ya başlıyalı 1000 saat civarı oldu. Önceden 3500 saat Wolfteam 1000 saat civarı CrossFire oynadığım için aimim çok güzel bir düzeyde. Oyunu başladıktan bir zaman sonra 30 35 vurunca sürekli report yedim ve güvenlik faktörüm düştü. Övgü attırmak zorunda kaldım düzeldi ama sonra tekrar aynı olay sırf 30 vurdum diye report yedim herkesten. Ben de bu durumdan sıkıldım. FACEIT Premium aldım orada da durum aynı. Tek farkı hile yok mm oyunu gibi toxic adamlar sürekli kavgalar küfürler beceriksiz insanlar takım oyunu yapmayan insanlar. 38 vuruyorum adam 5 vuruyor. Ben bu emeği niye veriyorum ki bu oyuna? Ben enayi miyim? Afedersiniz de bu oyunu 1000 saatte bırakıyorum. Diğer arkadaşlara başarılar ben her gün sinir olmaktan emek vermekten bıktım bu oyuna yeni başlacak arkadaşlarda başlamasınlar eminim bırakıcaklar kısa sürede ama yine de denemekte fayda var. Demem o ki artık Valorant'a şans vermek zorunda kaldım çok güzel bir oyun değil ama zamanla alışırım diye düşünüyorum en azında hile gelmez gelse bile 2 gün sonra banlanıyor. Bu kadar oyuncusuna değer vermeyen başka bir oyun görmedim ben 1.Metin2 2. CS:GO sanırım.
1000 saatten ziyade seviyen ne olarak bırakıyorsun? Çünkü yüksek seviyelerde toxiclik düzeyi azalıyor FACEIT kısmında.

Yeni konular

Geri
Yukarı