CS:GO'yu eleştirip övüyorum

Hileler bu oyunda bir zaman yükselişe geçiyor daha sonra bir zaman yok oluyor. 2 ay önce bir CS:GO maçı girdim, karşı takımdaki adam her seferinde nerede olduğumu görüyor ve karşıma memati gibi dikilip tek atıyor. Yani her seferinde böyle bir şey olabilir mi ya? Yani ben ses çıkarmadan yavaş yavaş gidiyorum adam bir anda önüme fırlayıp tek atıyor bariz bir şekilde hile. Şimdi tekrar CS:GO oynamaya başladım daha hileye denk gelmedim 2-3 gündür oynuyorum. Umarım böyle devam eder. Bu oyun 3-4 sene önce bir başka güzeldi, o zaman ki zevki artık hiç vermiyor CS:GO. Üstelik bedava yaptılar oyunu bir de resmen leş gibi oldu.

Bunlara rağmen en iyisi. Skin, pazar gibi bir sürü seçenek var. Valorant ile karşılaştırılmaması lazım, birinde özel güçler maçı kazandırabiliyor, diğerinde kol.
Trusted mod falan yalan bu arada yoldaş DMG rank gene geldi, adam çatır çatır öldürdü. Ve düştüm :( .

2003 yılından beri online CS (1.6, Source, GO) oynarım. 2012'den beri de CS GO oynuyorum.
Yılların CS'cisiyim ve son 1 yıldır neredeyse CS GO'yu bıraktım hileciler yüzünden. Çok çok nadiren giriyorum, 2700 saat oynama sürem var ve 2019'dan beri 100 saat oynamamışımdır.

Onun dışında hep favori oyunlarım arasında olmuştur. Ayrıca yaklaşık 7 yıldır sürekli e-spor organizasyonlarını da takip ederim.

Bende hep 2-3 dakika geçmeden oyun buluyor. Sadece Overpass, Train ve Nuke haritalarını ekliyorum. Diğer haritaları da eklediğimde 15-20 saniye sürüyor.

Oyuna para verip daha sonra da "ben bir oyuna bırak 5 doları, 5 TL bile yatırmam" demen aşırı garip. Hilelere karşı bir şey diyemem. Oyun ücretsiz olduktan sonra hileler aşırı çoğaldı. Gereksiz mikrofon basan kişileri de susturabilirsiniz. O kısım da tam olarak neyi anlatmaya çalıştınız, anlamadım. Ayrıca ara sıra girip oynayan birisiyim. Şu ana kadar 30dk süren bir eşleştirme ile karşılaşmadım. 10dk ile bile karşılaşmadım. 3-4 dakika da oyun bulunabiliyor.

Geri
Yukarı