CS2 kısa özet

Birkaç konu benim de canımı sıkıyor fakat ben yeni oyunu daha çok beğendim. Kasma ve FPS problemleri için konuşmuyorum sistemim iyi olduğundan sıkıntı yaşamadığım için bu konuda eleştiri yapamam. Oyunun fiziği falan daha hoşuma gitti.
Sıkıntı yaşadığım en büyük konu ekranı eskiden 4:3 yapabiliyordum artık yapamıyorum görüntü bozuluyor.
Böyle oynamaya alışamadım daha. 🤣🤣

Eki Görüntüle 1982905

Hocam haksızlık bu :D

Her konunun altına robot gibi aynı şeyleri yazdığınız için tavrımı değiştirme gereği duymuyorum çünkü konuşmak için gayret göstermiyorsunuz.

Oyunun eksik olduğunu söyleyip eleştiriyoruz, "CS:GO da böyleydi" diyorsunuz.

Kardeşim, bu adam geçmişten ders alıp bu oyunu neden geç çıkartmadı o zaman? Oyun ilk çıktığında oynanmayacak düzeydeydi ve siz eleştirmek yerine oyunu eleştirenlere taraf oldunuz.

Herkes bu oyunu seviyor ve bu yüzden eleştiriyor zaten. Robot gibi her konuya aynı cevapları yapıştırmanıza gerek yok.

Her konunun altına robot gibi aynı şeyleri yazdığınız için tavrımı değiştirme gereği duymuyorum çünkü konuşmak için gayret göstermiyorsunuz.

Oyunun eksik olduğunu söyleyip eleştiriyoruz, "CS:GO da böyleydi" diyorsunuz.

Kardeşim, bu adam geçmişten ders alıp bu oyunu neden geç çıkartmadı o zaman? Oyun ilk çıktığında oynanmayacak düzeydeydi ve siz eleştirmek yerine oyunu eleştirenlere taraf oldunuz.

Herkes bu oyunu seviyor ve bu yüzden eleştiriyor zaten. Robot gibi her konuya aynı cevapları yapıştırmanıza gerek yok.
Hocam kendinizle tartışıyorsunuz. @Emperor4231 da oyunun eksikleri olduğunu söylüyor zaten. Bazı arkadaşlar da gün gün patchlerle düzeltmelerin başladığını söylemiş. Neyi paylaşamıyoruz? Oyunun yatırımcısı mıydınız?

Yaklaşık 2 aydır cs2'yi yakından takip ediyorum. Bütün güncellemeler, fixler vs. Forumlarda ve Twitter'da. Oyunun durumu, mevcut problemler, bulunan buglar hakkında profesyoneller ve bir çok kullanıcının yorumları. Hadi karekter silahı tutarken bir parmağı havada kalıyor, buna hâlâ fix gelmedi derseler anlayayım da, takımlı ölüm maçı için aksiyon alan bir başka kişi de görmedim. Ölüm maçı önceden takımlı idi ve dm oynamak isteyen büyük bir bölüm topluluk sunucusuna giderdi. Bence bu şekil amacına daha uygundur. Ama ben elmayı seviyorum diye senin sevmen gerekmez. Bunu mail atarsan belki getirirler.

Quake FOV olmuş hocam. :D

Ben oyunu beğendim de eşleştirme sistemiyle ilgili büyük sıkıntılar olduğunu düşünüyorum. Açık konuşmak gerekirse ben çok fazla CS oynayan biri değilim, CS2'den önce 170-200 saatim vardı şu an 300 oldu öyle diyeyim.

Ancak girdiğim bütün seçkin maçlarda karşıma gelen adamların 1500'den aşağı saati yok ve %99 ihtimalle en az 4-5 yıllık madalyaları var. Bizim takıma da geliyo bazen böyle insanlar ancak karşıya garanti geliyor, hal böyle olunca benim maç kazanmam imkansızlaştı.

Bilmiyorum belki de biraz Faceit oynayıp öyle oyunun resmi sunucusuna dönmeliyim.

Quake FOV olmuş hocam. :D

Yıllardır 4:3 oranıyla oynayınca 32:9 oranında oynamak zor oluyor. Tüm Map'i görebiliyorum fakat bu sefer de dikkatim dağılıyor. :)

Mesela ben long, takım arkadaşım ise short tutuyorken ben longa dikkat kesilirken, shorttan gireni görünce istemsizce dönüyorum. Ama aslında dönmeme gerek yok çünkü arkadaş koruyor orayı. :D Anlayacağın göz görmeyince gönül katlanıyormuş gerçekten. :D

Her ne kadar ayarları en düşükte oynasam da sıkıntılar mevcut 3 smoke atıldı mı drop giriyor umarım en yakında bu durumu düzeltirler oyunu kasa düşürdükten hemen sonra kapatıyorum ve oynamıyorum zevk vermemeye başladı.

Geri
Yukarı