CS2 olmamış diyenlerin beklentileri nelerdi?

CS'yi bilen ciddi oynayanın beklentilerini karşılamıştır zaten, daha çağdaş, daha modern, daha iyi bir oyun motoru ve grafikler geldi. Ne bekliyordunuz zaten? CS senelerdir aynı CS. Ulti mi atalım?

Gayet de oyuncuları memnun etmek betalar bunun içindir yazılımsal açıkları kapatmak ve kullanıcı tepkilerini ölçmek.

Yani aynı yere çıkıyor?

Oyun çıkmamış falan değil diğer haritalar yapılmamış halde ve sunucular güncel değil o kadar, oyun çıkınca ekstra bir optimizasyon güncellemesi alacağını sanmıyorum şu anda 1050 Ti altı kartlar oyunu yüksek grafiklerde oynatmaz gibi duruyor.
Beta'nın tanımına bir bak derim.

Tek somut kanıtı benchmark olan birisi ile konuştuğumu fark etmemiştim.

Burada patladım ya başka hangi somut kanıtı istiyorsunuz acaba 😃.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sunucularda artık tick sistemi yok diyen birine göre karşınızdakini fazla aşağılıyorsunuz gibime geldi.

Öyle bir şey demiş miyim?

Burada patladım ya başka hangi somut kanıtı istiyorsunuz acaba 😃
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hala daha beta benchmarkları gönderiyor :D Adı üzerinde Beta. Sal artık.

Hala daha beta benchmarkları gönderiyor :D Adı üzerinde Beta. Sal artık.

Yaşınız 12 falan mı acaba GTX 1050 Ti altı kartlar yüksek ayarlarda oynatmaz dedim ki oynatmıyor gördünüz ne istediğinizi söyleyin ona göre bir şey diyeyim ne sistemler hakkında ne de oyun geliştirme hakkında zerre bilginiz yok buraya gelmiş fanboyluk yapıyorsunuz.

Beta'nın tanımına bir bak derim.

Screenshot_2023-03-26-11-23-16-72_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Demo ile betayı karıştırıyor olmayasınız hiç daha önce otun gelistirdiniz mi veya ona yakın bir şey yaptınız mı?

Yaşınız 12 falan mı acaba GTX 1050 Ti altı kartlar yüksek ayarlarda oynatmaz dedim ki oynatmıyor gördünüz ne istediğinizi söyleyin ona göre bir şey diyeyim ne sistemler hakkında ne de oyun geliştirme hakkında zerre bilginiz yok buraya gelmiş fanboyluk yapıyorsunuz.

Eki Görüntüle 1715248

Demo ile betayı karıştırıyor olmayasınız hiç daha önce otun gelistirdiniz mi veya ona yakın bir şey yaptınız mı?
Yazılımın test sonuçları yazılım testçileri tarafından takip ediliyor diyor bak, yanı beta, deneme. Bu da demek oluyor ki oyunun optimizasyonu kötüyse Valve'nin bundan haberi var bir şeyler değiştirmeye çalışacak demek. Öyle olması lazım yani.

Yazılımın test sonuçları yazılım testçileri tarafından takip ediliyor diyor bak,

Orada oyundaki hatalardan bahsediyor.

Optimizasyonu kötüyse Valve'nin bundan haberi var bir şeyler değiştirmeye çalışacak demek. Öyle olması lazım yani.

Öyle olması lazım evet ama Valve dediğimiz şirket Riot yeni skinler etkinlikler turnuvalar haritalar ajanlar getiren bir oyun iken tavuk getiren bir şirket.

Orada oyundaki hatalardan bahsediyor.

Öyle olması lazım evet ama Valve dediğimiz şirket Riot yeni skinler etkinlikler turnuvalar haritalar ajanlar getiren bir oyun iken tavuk getiren bir şirket.
Riotla ne alakası var konunun anlamadım? Tavuk getirirken Source 2'yi geliştirmediklerini nereden biliyorsunuz?

Riot'la ne alakası var konunun anlamadım? Tavuk getirirken Source 2'yi geliştirmediklerini nereden biliyorsunuz?

Oyunun oyun motoru değişti çok ekstrem bir şey yapmadılar geçirilmiş bir hamle sis mekaniği vs tamamen oyun motoru ile alakalı ekstra bir efor yok tick sistemi vs bunlar çok basit yenilikler yani önemli evet ama 3 yıl sürmeyecek yenilikler.
Riot LoL'e DotA'dan çok daha iyi baktığı için şu anda DotA diye bir oyunu. Esamesi bile okunmuyor en güzel örnek.

Riot LoL'e DotA'dan çok daha iyi baktığı için şu anda DotA diye bir oyunu. Esamesi bile okunmuyor en güzel örnek.
Aynen, esamesi bile okunmuyor. Bir oyunun senin ülkende yaygın olarak oynanmaması başka yerlerde oynanmadığı anlamına gelmez. Oyun motorunun değişmesi hakkında dediklerine gelirsel, arkada o kadar çok değişiklik var ki. İnanamazsın. 3 yıl gayet de normal bir süre.

Ekran Resmi 2023-03-26 12.12.56.png

Aynen, esamesi bile okunmuyor. Bir oyunun senin ülkende yaygın olarak oynanmaması başka yerlerde oynanmadığı anlamına gelmez. Oyun motorunun değişmesi hakkında dediklerine gelirsel, arkada o kadar çok değişiklik var ki. İnanamazsın. 3 yıl gayet de normal bir süre.

Eki Görüntüle 1715303

LoL'un anlık oyuncu sayısı 5M civarı (Wild Rift hariç) ve evet DotA'nın bir MMO RPG oyununa göre esamesi okunmuyor.
Bir şey bilmediğini söyleyip sussan mi artık? Konuyu başka bir yere çekmekten başka bir işe yaramıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı