CS2 olmamış diyenlerin beklentileri nelerdi?

Forumda açılan konulara bakmanızı tavsiye ederim eskiden 220 FPS alan biri şu anda 110 FPS'i en fazla gördüğünü söylemiş betadan çıkınca düzeltilirse ne mutlu düzeltilmez ise çok ciddi oyuncu kaybedebilir CS:GO gibi oyunların oynanmasını en büyük nedeni düşük sistemlerde oynanabilecek nadir eğlenceli oyunlardan olması.
Evet FPS gerçekten Source 2 motoruyla birlikte ciddi oranda düştü. Normalde ekran kartım tam güçte iken CS'yi minimum 350 380 FPS civarlarında oynuyordum. Şimdi ise 200 - 250 civarında seyrediyor FPS'im ve Smoke atılınca 130 lara düşüyor. Smoke gerçekten FPS'in içinden geçiyor...

Galiba Valorant'taki gibi oyuncuların uçmalarini istiyorlar :D. Bu arada eklim şunu da TR serverı bence gelmesin Valorant'taki gibi çok küfür eden ve cahil insanlarla dolmaya başlar geleceksede sadece Prime olanlara özel gelsin.
Troll yapan oyuncuları oy birliği ile sunucudan atabiliyorsunuz. Yani TR serverı şart bence de. Ancak bir sunucu getiriliyorsa herkese açık getirilmesi daha mantıklıdır.

CS:GO hiç de düşük sistemlerle oynanabilen bir oyun değildi. Hiç olmadı. Şu an oyunun Steam önerilen sistemi ile oynayamazsınız. Source 2'nin tam çıkması ile düzeleceğinden eminim. Beta playtestler bunun içindir. Valve, her bilgisayarda tek tek oyununu deneyemez.

Sanki Türk milletinin interneti 128 tick'i fark edecek kadardı ya 😁
tick olayı kalkmadı mı kanka?

Smoke gereksiz olmuş, mekanikler aynı. FPS beklentisine soktular, daha kötü.

Aga sizi anlamıyorum oyun TEST aşamasında yani bunu anlamayacak kafada olanlar oyun oynamasın lütfen. 2. daha oynadında mekanikleri gördünmü? oynanış şeklini gördünmü? 3 fps beklentisi, valve optimizasyonları çok iyi yapıyor bu yüzden güzel olucak bence.

Geri
Yukarı