CS2'nin çok kötü olması

Okuma yazmanız var mı hocam sorması ayıp. Karşılaştırma yapmıyorum okadar övdüğümüz CSGO ilk çıkış yaptığında bu haldeydi oyun şuan ki halini güncellemeler ile aldı. Elbet CS2'de hatalar olacaktır ama zamanla da düzelecektir. Düzeltmezlerse aktif kitleyi kaybederler bu kadar basit.
Yok dostum okuma yazmam. Karşılaştırmanın ne olduğunu bilmiyorsun galiba sen. Bildiğin 2012 csgosu ile şu anki cs2'yi kıyaslıyorsun. CS:GO çıkalı 12 yıl oldu 12 hiç mi tecrübelenmediler sanıyorsun? Oyundaki ölüşler vesaire şu an zula ile aynı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir günde mm-dm karışık dört defa yaptığım vuruş :D Karşımda şu vuruşu yesen senin de oyun zevkin yok olur biliyorsun bunu. Hâlâ yok CS:GO 12 yıl önce şöyleydi böyleydi falan. Valve bunun önüne geçemeyecek bir şirket değil. Oyunda daha basit komutlar yok. (cl_bob vs.)

Yok dostum okuma yazmam. Karşılaştırmanın ne olduğunu bilmiyorsun galiba sen. Bildiğin 2012 csgosu ile şu anki cs2'yi kıyaslıyorsun. CS:GO çıkalı 12 yıl oldu 12 hiç mi tecrübelenmediler sanıyorsun? Oyundaki ölüşler vesaire şu an zula ile aynı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir günde mm-dm karışık dört defa yaptığım vuruş :D Karşımda şu vuruşu yesen senin de oyun zevkin yok olur biliyorsun bunu. Hâlâ yok CS:GO 12 yıl önce şöyleydi böyleydi falan. Valve bunun önüne geçemeyecek bir şirket değil. Oyunda daha basit komutlar yok. (cl_bob vs.)
zaten hiç oynanmıyor ki o kadar sıkıldım ki kapattım direkt terk ettim maçı ilk kez kantır dan bu kadar sıkıldım 1-2 maçla hemde

Yok dostum okuma yazmam. Karşılaştırmanın ne olduğunu bilmiyorsun galiba sen. Bildiğin 2012 CS:GO'su ile şu anki CS2'yi kıyaslıyorsun. CS:GO çıkalı 12 yıl oldu 12 hiç mi tecrübelenmediler sanıyorsun? Oyundaki ölüşler vesaire şu an Zula ile aynı.

Bir günde mm-DM karışık dört defa yaptığım vuruş :D karşımda şu vuruşu yesen senin de oyun zevkin yok olur biliyorsun bunu. Hâlâ yok CS:GO 12 yıl önce şöyleydi böyleydi falan. Valve bunun önüne geçemeyecek bir şirket değil. Oyunda daha basit komutlar yok. (cl_bob vs.)

Galiba seviyeniz düşük benim oynadığım seviyede palaceden öyle zıplayıp sıkmaya çalışırsanız 9/10 oranında ölmüş olursunuz. İstisnalar kaideyi bozmaz.

Oyunun en optimal görüntü ayarları nasıl şu an bilgisi olan var mı? 300 FPS alsamda kesinlikle lag var gibi oynuyorum akmıyor oyun yani çok tuhaf geliyor. 4:3-1280/960 oynuyorum degişlikler denedim ama istedigim verimi alamadım.

Ben sorun yaşamadım ve çok keyif aldım. Sadece yeni mekaniklere alışmak gerekecek.

Galiba seviyeniz düşük benim oynadığım seviyede palaceden öyle zıplayıp sıkmaya çalışırsanız 9/10 oranında ölmüş olursunuz. İstisnalar kaideyi bozmaz.
Kanka rakip ile ne alakası var ne zaman başladın oyuna gözünü seveyim. Böyle bir mantık mı var? ben o vuruşu yapabiliyorsam konu kapanmıştır, Ayrıca ne seviyesi dm'deyim gördüğün gibi.

Duvar arkası ölme muhabbeti muhtemelen sub-tick mevzusuyla alakalı, ben de defalarca koşarak AK ile bile HS tutturduğum oldu pek çok kez. Açıkçası CS 2, FPS problemleri ve input lag sorunları (sub-tick yani) dışında grafiksel manâda gayet güzel bir oyun, tam istediğimiz görsellikte. Evet parlak bir atmosferi var, ben de pek sevemiyorum ama ışıklandırma, dokular, efektler ve sesler çok güzel olmuş. AK kullanırken CS:GO'dan daha fazla zevk aldığımı söyleyebilirim, geri tepme animasyonları çok güzel yapılmış. Umarım bir an önce şu sorunlarından kurtulur şu oyun.

Kanka rakip ile ne alakası var ne zaman başladın oyuna gözünü seveyim. Böyle bir mantık mı var? Ben o vuruşu yapabiliyorsam konu kapanmıştır, ayrıca ne seviyesi DM'deyim gördüğün gibi.

Demek istediğim her zaman giden bir vuruş değil o yüzden insanlar böyle vurmayı denemeye çalışıp kendini riske atmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı