Cyberpunk 2077 1.06 Yaması Yayınlandı

Bugün yayınlanan Cyberpunk 2077 1.06 güncellemesi ile oyuncuların şikayetçi olduğu kayıt dosyaları hatası da ortadan kaldırıldı. 8 MB’lık boyuta ulaşınca dosyalarda bozulmaya sebep olan teknik sorun 1.06 güncellemesi dahilinde çözüldü. Fakat yama yayınlanmadan önce bozulmaya uğrayan kayıt dosyalarında bir değişiklik olmayacağı ifade ediliyor.

Bu çözümün yanı sıra Cyberpunk 2077 için konsol platformlarında iyileştirmeler yapıldı ve hafıza yönetimi geliştirildi. Yama notlarında Maelstrom karakterleri ile ilgili bir görevde ortaya çıkan sorunun da çözüldüğü belirtiliyor.

Johnny Silverhand görev serisinde yaptığımız İkincil Çatışma (Second Conflict) görevinde Dum Dum ortadan kayboluyordu. Totentanz‘da geçen görevdeki hataların çözüldüğü de yama notlarında yer alıyor. Kısacası kayıt dosyaları ile alakalı güncelleme gelmiş arkadaşlar.
49814E08-0CE2-4BAA-953C-A5E70A5953E9.jpeg

Kaynak: Cyberpunk 2077 1.06 Yaması Yayınlandı – Kayıt Hatası Çözüldü - SaveButonu.

Hocam aslında dediğiniz mantıklı. Fakat istediğiniz kıyafete özellik ekleyebiliyorsunuz. Benim mesela kritik ihtimalim çok fazla bir vurduğum zaman 6000 hasar atıyorum.
Oyunda bir zaman patlama noktasına geliyorsunuz hocam, anında aşırı güçleniyorsunuz ama aynısı karşınızdakiler için geçerli olmuyor. 2. Oynayışımda en zor seviyeyi seçip deneyeceğim. Bir yerden sonra aşırı kolaylaşıyor. Revolver ile herkese tek ata ata ilerliyorum 34 levelde.

Oyunda bir zaman patlama noktasına geliyorsunuz hocam, anında aşırı güçleniyorsunuz ama aynısı karşınızdakiler için geçerli olmuyor. 2. oynayışımda en zor seviyeyi seçip deneyeceğim. Bir yerden sonra aşırı kolaylaşıyor. Bir revolver ile herkese tek ata ata ilerliyorum 34 Level'de.

Hocam gerçekten çok mantıksız oyun o konuda. Hack odaklı gittiğim için düşmanların dirençlerini kırıyorum. Ve 1 vuruş hile 100000 vurduğum oluyor ve oyunu en zor seviyede oynuyorum. Gerekli şeyleri satın alır ve kıyafetlerinize veya silahlarına koyarsanız oyun çok basit oluyor. Bence bunu kaldırmaları gerekiyor bu kadar hasar çok saçma.
Birinci silahınız bam bam bilam mı? Skippy yani 😄 ayrıca satıcının tekinde şöyle bir giysi modu bulunuyor. Tuzlu ama özellikleri ortada :)

Eki Görüntüle 797822

Hocam onu 1 kere görmüştüm galiba 100.000 gibi fiyatı vardı. Param olmadığı için alamadım sonra kıyafet satan yerlerde bulamadım ya. Çok aradım ama bulamadım. Aynen hocam Skippy :D. Kafaya koydum onu bulmaya gidiyorum gerekirse bütün dükkanları dolaşacağım :D

Hocam gerçekten çok mantıksız oyun o konuda. Hack odaklı gittiğim için düşmanların dirençlerini kırıyorum. Ve 1 vuruş hile 100000 vurduğum oluyor ve oyunu en zor seviyede oynuyorum. Gerekli şeyleri satın alır ve kıyafetlerinize veya silahlarına koyarsanız oyun çok basit oluyor. Bence bunu kaldırmaları gerekiyor bu kadar hasar çok saçma.

Hocam onu 1 kere görmüştüm galiba 100.000 gibi fiyatı vardı. Param olmadığı için alamadım sonra kıyafet satan yerlerde bulamadım ya. Çok aradım ama bulamadım. Aynen hocam Skippy :D. Kafaya koydum onu bulmaya gidiyorum gerekirse bütün dükkanları dolaşacağım :D
Skippy tam bir manyak yahu. Gülesim geliyor çatışırken. Ama yanlışlıkla salaklığıma denk geldi ve parçaladım. Ne zaman parçaladığımı bilemediğim için kaydı geri de alamadım :( Inventory ağırlık sistemi çok kötü. Beş çuval silah parçalasam bile iki dakikaya doluyor. Skippy'de o arada güme gitti.

Duvarın arkasındaki düşmanları nasıl gösteriyorsunuz onu bilmiyorum?

Senin için oyundan kayıt alıp gif hazırladım :D Nasıl böyle bir özelliğim var bilmiyorum. Belki silahın özelliğidir, belki de aldığım bir upgrade veya skill olabilir.

4rgv83.gif

Senin için oyundan kayıt alıp gif hazırladım :D Nasıl böyle bir özelliğim var bilmiyorum. Belki silahın özelliğidir, belki de aldığım bir upgrade veya skill olabilir.

Eki Görüntüle 797824
Oyunda bilmediğim tonla özellik var sanırsam, neyse diğer oynanışlara kalsın onlarda :D Rahat 3-4 kere oynayacağım gibi bu özellikleri keşfetmek için.

Geri
Yukarı