Cyberpunk 2077 alınır mı?

Bu tarz konular o kadar çok oldu ki artık. Konu sahibi arkadaş geçen gün "Oyun indirime girecek." diyen biri sebebiyle iade etmişti. Şimdi de başka şeyler. Aynı konuları dönüp dönüp açıyorlar. Alınır oyun gayet. Bu oyunu almayıp ne alacaksınız? Sonbahar indirimlerinde günde 2 saat mağazada gezmeme rağmen kayda değer iyi bir oyun bulamadım şahsen.

Bu fikre nereden vardın? Oyuna çok para verdiğini kabul etmek istemeyen kişilerin kendini avutma şekli bu da. Oyun çıktıktan sonra indirime girecektir, fiyatının o kadar artması imkânsız.
Ön sipariş oyunların çıkış öncesi fiyatlarına göz at ve şu anki fiyatlarına 👍
50 euroluk oyunu sana 2 kat ucuza ön sipariş için veriyorlar, firma babasının hayrına çalışmıyor.
Eğer oyun çıktıktan sonra indirime girseydi ki imkansız, artmış fiyata indirim gelirdi. Yani mevcut fiyatın yine üstüne satarlardı. Araştırma ve analizini düzgün yapmanı öneririm 👍👍

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun analizcisi konuştu 🤣🤣
Ön sipariş oyunların çıkış öncesi fiyatlarına göz at ve şu anki fiyatlarına 👍
50 Euro'luk oyunu sana 2 kat ucuza ön sipariş için veriyorlar, firma babasının hayrına çalışmıyor.
Eğer oyun çıktıktan sonra indirime girseydi ki imkansız, artmış fiyata indirim gelirdi. Yani mevcut fiyatın yine üstüne satarlardı. Araştırma ve analizini düzgün yapmanı öneririm 👍👍
Kendini avutmaya devam. 🤣🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

24 dakikalık oynanış videosu, spoiler yok.

Benim çok hoşuma gitmedi açıkcası.

Bu fikre nereden vardın? Oyuna çok para verdiğini kabul etmek istemeyen kişilerin kendini avutma şekli bu da. Oyun çıktıktan sonra indirime girecektir, fiyatının o kadar artması imkânsız.
Önsipariş fiyatı 60 TL olan Horizon Zero Dawn'dan sonra her şey beklenir. Cyberpunk sürekli güncelleme alacak(mış). Ayriyetten 2 sene içerisinde online sunucular da eklenecekmiş. Online sunucuların eklenmesiyle birlikte 250 TL'yi hayli hayli geçecektir. En az 300 saat hikâye sunacak bir oyundan bahsediyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

24 dakikalık oynanış videosu, spoiler yok.

Benim çok hoşuma gitmedi açıkcası.
Bu aylar önce bazı yayın ve oyunculara verilen demo. Şu anki oyun ile zerre alakası yok, özellikle grafik ve seslendirme vs. bitmemiş haliydi.
Önsipariş fiyatı 60 TL olan Horizon Zero Dawn'dan sonra her şey beklenir. Cyberpunk sürekli güncelleme alacak(mış). Ayriyetten 2 sene içerisinde online sunucular da eklenecekmiş. Online sunucuların eklenmesiyle birlikte 250 TL'yi hayli hayli geçecektir. En az 300 saat hikâye sunacak bir oyundan bahsediyoruz.
3 seçim için en az 600 saat diyelim :) İşte boş ver dostum, bu tarz yeni kullanıcılar trollemek için var. Anca atıp tutarlar, gerçeği görünce de sıvışırlar :)

Bu tarz konular o kadar çok oldu ki artık. Konu sahibi arkadaş geçen gün "Oyun indirime girecek." diyen biri sebebiyle iade etmişti. Şimdi de başka şeyler. Aynı konuları dönüp dönüp açıyorlar. Alınır oyun gayet. Bu oyunu almayıp ne alacaksınız? Sonbahar indirimlerinde günde 2 saat mağazada gezmeme rağmen kayda değer iyi bir oyun bulamadım şahsen.
Tavsiye ister misiniz?

Bu oyun 200TL'ye satılmayacak kadar fazla iyi. Yani tabii ki gönül ister ki bizde 50 TL'ye alalım ama Türkiye'nin şu anki oyun piyasasında bu oyun için 200-250 TL çok iyi.

Hocam gerçekten öyle. Her yıl oyun çıkaran EA firmasının oyunları bile 500 TL gibi bir fiyata satılıyor. Ve EA oyunlarında Türkçe altyazılı bile olmuyor.

Geri
Yukarı