Cyberpunk 2077 izlenimim

Chloe Price

Decapat
Makaleler
1
Yer
Arcadia Bay
İlk olarak şunu belirteyim. Bu bir RPG oyunudur. GTA beklemeyin.

Oyuna 3 farklı hayat yolu ile başlıyoruz.
Bunlar;
Göçebe,
Sokak çocuğu,
Son olarak, şirketçi.

Artılar:
Oyunun vuruş hissiyatını beğendim. Bıçak olarak tabii. Bıçak olarak, vuruş hissiyatı beni tatmin etti. Parçaların kopmasını da sevdim. Silah beni bu açıdan kadar tatmin edemedi. ''Neşter'' ismi verilen bıçağı kullanıyorum.
Atmosfer hoşuma gitti.
Açık dünya'da yapılacak bir sürü görev var.
Fazla eşya taşımamız durumunda koşamamak gibi güzel detaylar var.

Eksiler:
Fizikler yetersiz.
Araba sürmek zor.
Yürürken 3.şahıs bakış açısı kullanamıyorsunuz.
Düşen silahları beğenmedim. Hep, yaygın silah çıkıyor. Tek düşürebildiğim güzel silah, şu an kullandığım ''destansı silah'' idi. Bir boss'tan düşürmüştüm.
Kullandığım silahlar:

Ekran Görüntüsü (96).png

Ekran Görüntüsü (97).png

İncelemem bu kadardı. Okuduğunuz için teşekkür ederim. İlk incelemem olduğundan dolayı, yetersiz gelebilir. Bunun için kusura bakmayın.

Oyun gayet güzel.
İnsanları anlamak zor diğer oyunlarda bir sürü bug olurken ve bunlara hiçbir şey demezken neden bu oyunu bu kadar kötülediler. Anlamak cidden zor bir de GTA ile karşılaştıranlar size hiçbir şey demiyorum.
Elinize sağlık. Ben de YouTube'dan bitirmeyi planlıyorum.

Benim gibi... ☹️

İnceleme çok ama çok kısa olmuş, böyle devasa bir oyun da yan görevler veya görevlerden bahsetmeyerek hakaret etmiş gibi oluyorsunuz benim gözüm de.

Ek olarak, bu bir RPG oyunu hiçbir karakter geliştirmesinden tutun da silahların özelliklerinden bile bahsetmemişsiniz. Bu inceleme değil de ilk izlenim olması gerekirdi.

Oyun gayet güzel.
İnsanları anlamak zor diğer oyunlarda bir sürü bug olurken ve bunlara hiçbir şey demezken neden bu oyunu bu kadar kötülediler. Anlamak cidden zor bir de GTA ile karşılaştıranlar size hiçbir şey demiyorum.

GTA ile karşılaştıranlara şaşmamalı. Yarın çıkıp FIFA'yla Forza'yı kıyaslasalar ciddiyim şaşırmam. Forza'da top yok FIFA'da araba yok deyip bile kötüleyebilirler oyunu çok tehlikeli bir güruhlar ya.

Grafiklerim çamur olsa da oyuna bayıldım.
Gerçi bir görevde adam duvardan sıkıyor ve o görevi tamamlayamıyorum, onun için de "teknik" 7 yapmak için yırtınıyorum.

Birkaç ciddi olumsuzluğa rağmen sevdim.

Geri
Yukarı