Cyberpunk 2077 Olumsuz Kullanıcı İncelemeleri

HakanCT

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tarkov
Bildiğiniz üzere kısa bir süre önce Cyberpunk 2077 çıkış yaptı ve bazı kişiler açısından hem içerik, hem teknik olarak hayal kırıklığı yarattı. Benim için içerik olarak tatmin edici olsa da teknik kısım tam bir rezalet.

Metacritic'te gördüğüm bazı sert yorumları da sizlerle paylaşmak istedim. Siz hangilerine katılıyorsunuz?

kullanıcı vs basın.png
değerlendirme.png

değerlendirme 2.png
değerlendirme3.png

değerlendirme5.png

değerlendirme4.png

Bunlar gibi tonla yorum vardı, birkaç örnek.

Oyunda vaadedilen her şeyden bir tutam var ama hiçbiri tam değil. Zamanla düzelmesini ummaktan başka yapcak bir şey de yok yine de oynarken eğlendim ben şirketin de oyunu böyle bırakmayacağını umuyorum.

Vuruş hissi çok kötüydü 1 adamı öldürmek için isabetli vuruş yaparak 1 şarjör boşaltmak nedir? Ben headshot severim.
Ben vuruş hissini çoğunluğun aksine beğendim ama adamlar ölmüyor. Kafasına şarjör boşaltıyorum ancak ölüyor, bazen de milim canı kalıyor. Rahatsız edici.
Sorunlar keşke bunlar olsa. Sürekli oyun çökmeleri, NPC'lerin duvarların içinden geçmesi, genel optimizasyon kötülüğü, yapay zekanın kötülüğü gibi gibi tonla teknik yetersizlik mevcut. İncik boncuğu geçtim. Evet çok güzel bir dünya ama içinde yüzemedikten sonra ne yapayım o dünyayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı